Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas évei elején járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas évei elején járó elvált férfi/nő! Lenne kifogásotok?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ha a harmincas évei elején járó kiszemelt férfi/nő elmondja, hogy egyszer már elvált. Te még sosem voltál házas. Téged zavarna? Ébresztene benned ellenérzéseket? Mit gondolnál?

2016. júl. 3. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, hacsak nem akar a múltnak túl nagy figyelmet szentelni.

"Sikerült" megismernem egy olyan nőt, aki ott tett keresztbe a volt férjének ahol tudott. Pedig szerencsétlen emberre tényleg nem lehetett egy rossz szó sem. Egyszerű izzó rosszindulat volt, amiből úgy döntöttem, hogy én nem kérek. Utána engem is próbált kikezdeni. Ez a negatív tapasztalatom persze nem tántorít el és nyitott vagyok továbbra is.

2016. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most miért zavarna? Sokan házasodnak a 20-as éveik végén, vagy hamarabb. Az egy dolog,hogy nekem nem jött össze, nem hiszem, hogy bármilyen negatív gondolatomnak kellene támadnia, mert a kiszemelt nő volt már házas.
2016. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2016. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!