Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megadnátok a neveteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megadnátok a neveteket, hogy bejelöljön facebookon, akivel buliban ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Konkrétan külföldinek, mert pl én múltkor táncoltam egy külföldi sráccal, és meg akart keresni facen, de nem igazán mertem megadni a nevem. Miért kellhet nekik? Mármint tegyük fel, meg akar ismerni, deee mi van, ha csak úgy értitek valami balfék csajt keres, aki lefeküdne vele, én viszont nem vagyok az. Viszont szimpi volt a srác, meg oda jár egyetemre, mint kiderült ahova én.

Csak nem tudom, hogy legközelebb ilyen esetben mi legyen. Azért is fura, mert nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak és még fiatal vagyok, de most kezdek majd el csak igazán ismerkedni, de külföldiekkel azért óvatos lennék, viszont nagyon szeretnék ismerkedni más országból emberekkel, mert engem mindig is érdekeltek más országok, emberek és utazás is.



2016. júl. 3. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Úr Isten, meg ne add a neved! Te jó ég, hát titkos! Sőt, jobban tennéd, ha csinálnál egy másik Facebook fiókot, álnéven! Ha orvoshoz mész, vagy hivatalba, legközelebb, ott is álnevet használj! Jegyezd meg, a valódi nevedet soha, senkinek, semmilyen körülmények között nem szabad megadni!
2016. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az a buli? És a facebook?
2016. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Add meg nyugodtan, DE! Előtte győződj meg róla, hogy az ismerőslistádat csak te láthatod és a munkahelyedről, iskoládról, családodról nincs kint túl sok adat, azaz tedd biztonságossá a profilodat. Ne félj megadni a neved, mert rengeteg lehetőséget kihagyhatsz.
2016. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert a facebook szerzôdési feltételeiben ott van kisbetûkkel $123/zs paragrafusban, hogy ha valakinek megadod a nevedet, és ezáltal felhatalmazod rá, hogy bejelölhessen, akkor ezzel egyúttal min 1,5 szexuális együttlétet is vállalsz az adott illetôvel...


A franc se tudhatja, hogy komolyan gondolja-e vagy csak egy "balfék csajt" keres, akit megfektethet - az emberek erre szokták használni a misztikus ismerkedési rítust, melynek során a madarak röptébôl, a feláldozott kecskék májából, kávézaccból, és a nagyon extrém esetek esetleg még akár a másikkal való beszélgetésekbôl igyekszik megismerni a másikat, hogy mégis milyen ember.



Amúgy azzal tisztában vagy, hogy ezzel a hozzáállásoddal (jaj, mi lesz velem, ha esetleg csak dugni akar) ha nem is feltétlenül tudatosan, de egyértelmûen a "balfék csaj" kategóriába soroltad magad? - hogy ezek szerint magadat annyira könnyen átverhetônek és megszerezhetônek tartod, hogy már az is a kontroll félelmetes elengedésének tûnik számodra, hogy valakinek megengeded, hogy bejelölhessen fb-on.

2016. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy nem külföldinek miért nem félsz megadni? Ők is ugyanúgy átverhetnem, nem látok ebben nagyobb kockázatot.

Én konkrétan a vőlegènyemmel ismerkedtem igy meg.

2016. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!