Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Aki túl esett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki túl esett már candida fertőzésen, mikor sikerült kigyógyulni belőle, és hogyan? Stb.

Figyelt kérdés

Mennyi idő múlva gyógyultatok meg, és mennyi idő után tudtatok végre újra rendesen szeretkezni a párotokkal gumival/gumi nélkül?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. ápr. 14. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
úgy hogy elmentem az orvoshoz, adott gyógyszert vagy hüvelykúpot amit használtam, ennek hatására pedig elmúlt. magától nem fog elmúlni, addig pedig nuku szex ha nem akarjátok ide-odapasszolgatni, még gumiban sem.
2010. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt egy szóval ,nem mondtam hogy nem voltam orvosnál.Már elkezdődött a kezelés majdnem egy hónapja de még mindig nem teljes a gyógyulás.Tegnap voltam dokinál kontrollon.
2010. ápr. 14. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!