Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik autómárkára buknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik autómárkára buknak a legjobban a mai nők?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 15:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
T-34/85
2016. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
62%

Nekem minden tetszik ami régi, 60-as, 70-es, 80-as évek. A Kelet-Európai kis "retro" kocsiktól (egy patent állapotú Trabant 500-as, vagy egy Kispolski mennyire aranyos már :D ), az amerikai állatokon át (régi Chevyk, Mustangok) a japán "cukiságokig" (Mazda RX-3, régi RX-7, Datsun 280ZX) bármi jöhet, ezek nagyon tetszenek. Ettől a benne ülő pasi viszont picit se fog jobban érdekelni, max a kocsi után megfordulok, és annyi.

A modernebb autók 70%-a ronda, 25%-a elmegy de unalmas, 5% amire azt mondom, hogy tetszik, de ezeknél is ugyanaz, mint feljebb: a pasi nem hoz lázba jobban. Újabb autók közül amit úgy meg szoktam nézni, és tetszik, az a Mazda MX-5, most több nem is jut eszembe, ami újabb és megfogna.

Amiktől instant rosszul vagyok, és számomra taszító stílusról árulkodnak: smoke & charm-os autók, és egyéb ocsmány "tuning" remekművek, tipikus fekete BMW/Audi, új Mustangok, bármiféle Porsche (a 924-est kivéve, az egész aranyos), elhanyagolt, retkes-rozsdás-szemetes, csörgő-zörgő-csattogó jobb sorsa érdemes autók (akinek nincs pénze rá, az ne vegyen, arra kár tartani, hogy elrohadjon), olyan kocsik amikben dohányoznak, Fiat Multipla abszolút kizáró ok, meg a kis ezres Suzuki Swift is kiborít személyes okokból.

Barátomnak egy Mazda MX-6 van, azt pl szeretem, jópofa autó (kivéve pirosban, úgy rettenetesen néz ki szegényke)


Hirtelen ennyi jutott eszembe, amit a témához hozzá tudnék fűzni. Márkát nem tudnék egyértelműen választani, mindegyikben vannak amik tetszenek, meg vannak amik nem.


22L

2016. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Škoda favorit! :)
2016. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
BMW, Merci, Audi, Porsche.
2016. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
En a Ladammal jol megvagyok.
2016. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Régen is biztos voltak szekér márkák, vagy az számított,hogy hány ló van befogva a szekér mellé, sok költőnek biztos nem volt pénze márkás szekérre vagy több lóra, ezért is születtek a szomorú szerelmes versek :) Csak ugye ezeket kihagyták az életrajzukból.:)
2016. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Majdnem el is felejtette írni, nekem király tigrisem van (Panzerkampfwagen VI B), a löveg is f..ául működik, igaz kicsit lassú, de nincs előtte akadály :) Most is kellene csapatni vele egy kört. :D
2016. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nekem az Alfa Romeok tetszenek a legjobban, meg az újabb Volvók, amik ugye az átlag, mezei embernek még egész reálisak, ha nagyon magas szintre akarom tenni a lécet, akkor meg Bentley, Rolls Royce. Mondjuk, ha végtelen mennyiségű pénzem lenne, akkor Bentley-t vennék, mert szeretek vezetni, a Rolls Royce azért tipikusan az az autó, amihez sofőr dukál :D Nyilván egy Tesla modell S is szóbajöhet, sőt, valamelyik nap elvezetett mellettem egy, hát nagyon bejött, mit ne mondjak.


De egyetértek egy korábbi válaszolóval, az autó önmagában nekem nem jelent semmit, pozitív, ha van, de most magától a márkától nem fogok elalélni, mert oké, hogy megfordulok egy autó után és elismerem magamban, hogy milyen menő, alapvetően nem az autóval járok, hanem a tulajdonosával, ő meg pusztán a kocsi miatt nem fog tetszeni.

2016. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Imadom a Trabit! :)
2016. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
McLaren. Annál lejjebb nem adok :D
2016. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!