Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a boldogabb ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a boldogabb ember?

Figyelt kérdés

Az akit sokszor átverték megcsalták a párkapcsolatokban viszont amíg kapcsolatban volt addig boldogság volt.

Vagy az aki szingli és nem volt kapcsolatban


2016. júl. 4. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki szingli és nem volt kapcsolatban.


Az átverések, csalódások nagyon mély nyomot hagynak. Csak aki szingli és nem volt kapcsolatban az is jó eséllyel megfogja tapasztalni milyen is, ha átverik, kihasználják. Szóval még boldog.:D

2016. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik se, egyébként második.
2016. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első.


Én azt vallom, hogy a legtöbb ember fél belevágni különböző dolgokba, ezért aztán nem is érnek el semmit az életben, mert bele sem mertek kezdeni. És ez most nem csak a párkapcsolatokról szól.


Szerintem szomorú, ha sok ember nem képes elfogadni hogy a boldogság mellé a szomorúság, a siker mellé a sikertelenség is jár és ehelyett inkább nem csinál semmit soha


Mély nyomokat pedig azt gondolom főleg a gyerek és kamasz korban elszenvedett dolgok hagynak bennünk, nem annyira azok, amiket már felnőttként, mondjuk 20 éves korunk után élünk át

2016. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vicces, de én egyszerre mindkettő vagyok, és ma is megvagdostam magam, annyira gyűlölöm magam.
2016. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen # 3-as csak nem az volt a kérdés, hogy k ia bátrabb és ki gyűjt több tapasztalatot felnőttként, hanem hogy ki a boldogabb.
2016. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. Hát nagyon nem vagyunk egyformák akinek magas az érzelmi intelligenciája az 40 évesen is nagyon fog szenvedni. Én 32 éves vagyok és bizony 2 év után is bennem van a fájdalom szinte ugyanúgy. Szóval ez nem kor függő....
2016. júl. 4. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:

6:

Ez nem az érzelmi intelligenciától függ. Egyénileg is képesek vagyunk a személyünk, lényünk megváltoztatására azért hogy ne szenvedjünk.


Nekem ugyanazok a csalódások 20 éves korom alatt jobban fájtak, mint most 30-as éveimhez közeledve. Miért? Mert adaptálódtam, erősebb lettem és már úgy próbálok gondolkozni az életről, hogy az kevesebb fájdalommal járjon


Te is tudnál úgy gondolkozni hogy "minden nő egy rib anc, úgyhogy leszarom őket" és akkor kevesebb fájdalmad lenne. Ez csak rajtad múlik

2016. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy ki mire vágyik és miben látja a boldogságot.De én inkább egy harmadikra szavaznék:szingli,de már volt kapcsolata(tehát tudja,hogy milyen ez és milyen az).


Én szingliként sokkal boldogabb és nyugodtabb vagyok,mint kapcsolatban.Néha rámtör a magány,ha egyedül vagyok otthon,de ez nagyon ritka :D Sokkal jobb szabadnak,függetlennek lenni,bulizni,barátokkal lenni,a saját életemet élni más befolyása nélkül stb,mint egy kapcsolatban igazodni egy másik ember igényeihez,idejébez,hangulatához,érzelmileg függeni tőle(akár anyagilag is) stb stb stb...persze,tök jó,mikor van kivel összebújni esténként meg tök jó,ha szerelmes vagy és viszontszeretnek,de ez az állapot csak hetekig-hónapokig tart...nekem abszolút nem hiányzik egy kapcsolat és a vele járó kötöttség,stressz,8 hónapja vagyok szingli és még sokáig az is akarok maradni.

20L

2016. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!