Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értékes embernek tartod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értékes embernek tartod magad? (rengeteg szenvedélybeteg, csalódott ember van itt, és Te másnak tartod magad)

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez teljesen nézőpont kérdése.

SZÁMOMRA pl minden ember értékes, aki "nagyobb értékben" tesz jót, mint rosszat. Pl a szadista sorozatgyilkos nem igazán értékes ember, még akkor se, ha dob aprót a hajléktalannak. Viszont az átlagembernél ezek nagyjából egyensúlyban vannak, vagy inkább a jó tettek dominálnak. Átlagember vagyok, szóval valamennyire értékesnek tartom magam, igen.

A szenvedélybetegek, és a csalódottak is lehetnek értékesek szerintem... A szenvedélybetegség önmagában nem árt másnak, és ki lehet belőle gyógyulni (az alkesz, akinek jó így, és veri a családját, más tészta), csalódott pedig már mindenki volt élete során, ezt nem is értem, hogy miért vonna le egy ember "értékéből".

2016. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam értékesnek, és azt, hogy mennyire vagyok az, nem is nekem kell eldöntenem. Igyekszem úgy élni, hogy megbecsüljenek, segítek ott, ahol tudok, és önzetlen vagyok azzal, aki megérdemli.
2016. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg még nem tartom magam értékesnek, ellenben törekszem arra, hogy idővel azzá váljak. Menni fog, másoknak is megy. Minden ember egyenlő, senki sem kevesebb, vagy több a másiknál, csak fejben hiszi ezt.
2016. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, értékes embernek tartom magam.


23/F

2016. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, értékesnek. Attól függetlenül, hogy dohányzom és kövér vagyok. Intelligens emberek nem súly alapján mérik az embert..még akkor sem, ha ez manapság olyan divatos. Egész életemben másoknak segítettem, segítek. Ez a munkám, a hivatásom. Jó ember vagyok. Innentől fogva pedig igen...értékesnek tartom magam. Számomra akkor nem értékes valaki, ha bánt másokat. Ha árt másoknak. Mindegy, hogy fizikálisan vagy lelkileg...
2016. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!