Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővéreknek ennyire egyezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővéreknek ennyire egyezik az ízlésük?

Figyelt kérdés

Nem először fordult elő velem, hogy tetszik egy lány, majd később kiderül, h a húgának jövök be..

Ami oké, helyes ő is, de korban nem annyira hozzám illő 😂


2016. júl. 6. 01:36
 1/6 anonim válasza:
96%
Te tényleg ilyen hülye vagy, hogy fogalmazni se tudsz?? Mert amit írtál abból az jön le, hogy más az ízlésük!
2016. júl. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen így van... Húgom és köztem 7 év van... 16 éves és számomra valami iszonyat ronda pasival jött össze.. Dehát ha ez tetszik neki és boldog akkor legyen ezzel a fiúval engem nem érdekel. Neki sose inponáltak a párjaim és a mostani párom se.. Mivel most van a tini korszakban egy baromira beképzelt bunkó liba lett csak úgy képes köszönni ha már rá van szólva.. És mióta pasija lett még rosszabb a helyzet.. Inkább legjobb barátnőmmel egyforma az ízlésünk akivel több mint 16 éve vagyunk barátnők a mai napig ;) Szinte mindig ugyanaz vagy hasonló karakterű pasik jöttek be nekünk... De vita ez miatt sose volt köztünk. ;) 22 N
2016. júl. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy általában a nők mind nagyjából ugyanazokat a férfiakat tartják vonzónak.
2016. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Es hol itt a problema, varrd le a hugot is:)
2016. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem húgom egyik pasija se jött be, neki meg az enyémek nem :D
2016. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1

Gondoltam van annyi eszed(tévedtem-hülye vagy) h rájössz ezek alapján, h az idősebbiknek is bejövök

2016. júl. 6. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!