Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt már olyan, hogy nagyon beleszerettetek egy olyan nőbe, akit csak egy éjszakára szántatok? Azért mert hivatásos vagy "csak" túl könnyű műfaj?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 20:33
 1/5 anonim válasza:
62%
Nem. De egy haverom hívott már el 'hivatásost' moziba. :D
2010. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akit egy éjszakára szánok, azzal miért töltenék el annyi időt, hogy beleszeressek?
2010. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, hogy lányként írok ide, de nekem lett egy éjszakásnak szánt kalandból több, mint egy éves kapcsolatom. egy szórakozóhelyen volt pultos, én buliztam, ott egy irodában megtörtént, megadtam a számom, és összejárogattunk, végül egymásba szerettünk.
2010. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kèrdező, tùl sokszor làttad a Pretty Woman-t..! :)
2010. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is igaz, csak egyszer láttam!:))kb 10 éve :))))
2010. ápr. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!