Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy beleszerettetek a legjobb barátnőtökbe?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg csak többet akartál? Csak egy csók vagy valami más ami már nem a baráti kategóriába sorolható?

Elmesélnéd pár mondatban? Hogy hogyan indult. Heteró vagy, vagy már voltak hasonló hajlamaid? Elmondtad, vagy tettél-e már valamit? Vagy még vársz vele? És ha már volt bármi is... hogy végződött?

Csak mert énis hasonló helyzetben vagyok, és meglepetésemre úgy vettem észre, hogy itt még elég sokan...

Köszi a válaszokat!

18/L


2010. aug. 17. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát velem még soha...heteró vagyok...rengeteg modell bnőm van de még a fejembe se fordult meg az hogy én valamelyiktől valamit akarnék...persze volt már barátnőmmel akivel smároltam ..buli és a kiváncsiság hatása...de soha többet nem..

vszinü hogy van benned egy hajlam de nem kell szégyelni

2010. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én anno. legjobb barátnőmbe lettem szerelmes. azóta őt szeretem.:)
2010. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt egy csaj igen..felmentem középsuliba és tök joba lettünk.részemröl tul joba xd vagyis nemtudom.szerettem de nem szerelemből.csak sokszor ugy vtam vele h csokolozni akarok vele..de amugy hetero vagyok.elis mondtam neki.utána már nem éreztem annyira ezt.röhögtünk az egészen:D
2010. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen és még mindig rossz érzés, akárhányszor ránézek. Folyton emlegette, hogy én vagyok neki a tökéletes lány, bárcsak ne lennénk barátok, összejönne velem. Én nem bírtam tovább és egyszer csak elmondtam neki, hogy tetszik. 2 hónapig nem beszéltünk, mert neki volt barátja, ráadásul rosszul érintett, hogy lefeküdt egy csajjal, akit alig ismert, közben hülyített. Nem legjobb barátnő, de egy elég fontos ember (volt). Mindig ott van köztünk az a furcsa érzés, nem úgy néz rám és viselkedik velem, mint a többi barátnőjével és néha azt veszem észre, hogy csak néz, de nem szól semmit. Ha találkozunk, vagy 10-szer elmondja, hogy mennyire szép vagyok. Én már nem töröm magam, úgy teszek, mintha nem érdekelne. Ő ezt el is hiszi és fáj neki, de ez van, nem szeretem, ha játszanak velem.

17L

2010. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt kifelejtettem, hogy én nem kategorizálom magam, de mondhatjuk azt, hogy erős hajlamaim vannak. Neki van barátja, de nagyobb százalékban a lányok érdeklik. Talán ő kinövi ezt vagy nem tudom, én kicsit komolyabb vagyok.
2010. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!