Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatok meg egy lányt akinek tudom a nevét és hogy nagyjából melyik városban él?

Figyelt kérdés

Megláttam egy lányt a facebookon és nagyon megtetszett, úgy gondomom hogy nagyon öszeillenénk. Ő nagyon kívételes eset mert sok hasonlóság van köztünk (a fényképeiből ez jött le nekem)


Mindenképpen meg kell találnom Őt és beszélnem kell vele. Hogy keressem meg? Tőlem úgy 15-20km-re lakhat, de pontosan nem tudom hogy két egymás mellett lévő város közül melyikben. A nevét természetesen tudom. Facebookon nem araom bejelölni mivel nem ismerjük egymást és az szerintem gáz ha úgy jelölgetek meg persze az a legkönnyebb út, szóval az komolytalan. Meg szeretném találni és élőben elmondani neki hogy szeretném megismerni mert nagyon szimpatikus. Ja és azt is tudom hogy melyik fősulira jár mert az ki van Neki írva de ugye nem ott lakik mert nem Pesti, csak oda jár suliba.


Légyszi segítsetek hogy hogyan találhatnám meg? Mindenképp élőben kell vele beszélnem szóval ismeretlenül a neten nem veszem fel vele a kapcsolatot mert ahogy írtam az komolytalan és Ő sem értékelné szerintem azt.


2016. júl. 6. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Odamész a fősulihoz, és mint hősszerelmes, addig vársz minden nap, amíg meg nem látod. :D Jobb ötletem nincs.
2016. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fogod magad,egyik nap elmész kirándulni a lakóhelye szerinti városkába,és kérdezősködsz.
2016. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vársz hogy facebookon bejelöljön egy eseményt hogy elmegy rá, és elmész oda te is. Egyébként nem, egy csöppet sem pszichopata hozzáállás. (Bár én is csináltam már ilyet. )
2016. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi:) A sulijához hiába megyek oda mert nyár van és most nincs suli :S :D


Az érdeklődős dologra gondoltam én is amúgy de hogyan csináljam? Au utcán a járókelőket megkérdezgetem meg viszam a fényképét és kérdezősködök mint egy FBI ügynök? :D


A facebookon sajnos nem látom hogy milyen eseményre megy el mert ugye nem ismerősöm.


Azért írjatok még ötleteket ha tudtok! Köszi:)

2016. júl. 6. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem az ismerősöd, még nem biztos hogy nem látod hogy hova megy el.
2016. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen,de kicsit azért lazábban mint az FBI ügynök,mert egy darab infot nem adnak majd ki. Nem tudom mekkora városban lakhat,de nyomozhatnál először az ált.iskolákban,a tablók tuti ki vannak rakva,így kb a környéket be tudod lőni. Aztán vedd üldözőbe a postást,ha szépen kérdezed, még a közeli rokonságot is lefesti Neked.
2016. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ez a postás dolog nagyon jó ötlet:) Megpróbálom szerintem még ma:)
2016. júl. 6. 11:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő ez a más után nyomozgatás. Én nem venném jó néven ha egy ismeretlen csak úgy beállítana, ha egyenesek a szándékaid miért nem írsz neki itt? Majd ő eldönti szeretne-e veled ismerkedni.
2016. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig jobb, ha facebookon írsz neki, mintha nyomozgatnál utána.
2016. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké írhatok neki facen de abba mi olyan van amit értékelne egy nő? az a legkönnyebb dolog, ráírni facen aztán hátha.. ha meg megkeresem akkor gondolom jobban fogja értékelni a közeledésemet mert látja hogy tettem érte hogy megkeressem és nem csak bepróbálkoztam. Vagy ez ennyire nem számít?
2016. júl. 6. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!