Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Férfiak! Aki gyereket akar, az hány éves korában szeretne nagyjából, mikorra tervezi?

35-40 az nagyon késő?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyerek, meglepetés, Kinder

2016. ápr. 29. 08:53  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Férfinek nem késő. De nőknél már előfordulhat, hogy a korból adódóan nem jön össze a baba. Van akinek megy 50-hez közeledve is könnyen, de ezt sose lehet tudni, hogy ki milyen típus... Ezért nem szerencsés kitolni.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/22Időpont 2016. ápr. 29. 08:55 Privát üzenet
Hamarosan, 26-28 évesen már beleférne a számomra, ha úgy alakul.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/22Időpont 2016. ápr. 29. 09:01 Privát üzenet
28-32

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/22Időpont 2016. ápr. 29. 09:03 Privát üzenet

Én 25 éves koromban "túl voltam" rajta :)

30/F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/22Időpont 2016. ápr. 29. 09:04 Privát üzenet

Most 34 vagyok, a következő 2-3 évben nem tervezem, de még 40 előtt szeretnék, nem is egyet, nagyobb családban gondolkodom.

Szóval a 35-40 szerintem nem késő.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/22Időpont 2016. ápr. 29. 09:09 Privát üzenet

A párom 30 évesen mondta, hogy most már felkészültnek érzi magát a dologra, és lassanként jöhetne a baba. Előbb még gyorsan megejtjük az esküvőt, de utána talán már bele is vágunk a babaprojektbe :)

Szerintem a 35-40 férfiként nem késő. Csak akkor válassz egy 5-10 évvel fiatalabb feleséget is mellé, mert nőként meg már határozottan az. Legalábbis, első gyereknek azt mondják, hogy késő.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/22Időpont 2016. ápr. 29. 09:13 Privát üzenet
Személy szerint én nem kötöm ezt a koromhoz! Ha van egy olyan anyagi hátterem, mint most, h tudom, h ami szükséges a babának és a felneveléséhez, azt be tudom/tudjuk neki biztosítani, akkor akár én már most szülnék 23 évesen, mert igazság szerint már vágyok egy babára! :) Csak hát előtte még szeretnék esküvőt :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/22Időpont 2016. ápr. 29. 09:36 Privát üzenet
en kb soha-korra. de 30 elott semmikeppen (25)

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/22Időpont 2016. ápr. 29. 09:56 Privát üzenet
Nőnél is, férfinál is, akkor jön el a megfelelő időpont amikor már megvan hozzá a megfelelő társ és kiforrott a kapcsolat.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/22Időpont 2016. ápr. 29. 10:03 Privát üzenet
Én akartam volna 20 évesen is, ha lett volna barátnőm, de mivel 25 évesen is szűz vagyok, így elég nehezen lesz gyerekem, szóval, ha 30 évesen se lesz nőm, akkor örökbe fogadok egyet.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 30%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/22Időpont 2016. ápr. 29. 10:31 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyjából mikortól vált általánossá hogy az egyház (akár keleti vagy nyugati) szenteket ismer el, akikhez imádkoznak?
Geekbuying-nál (vagy akár más hasonló oldalaknál) nagyjából mennyi a vám esélye egy rendelés esetén?
20 évesen már tudnia kellene az embernek, hogy nagyjából mivel akar majd foglalkozni? Ti tudtátok? És oda is lyukadtatok ki?
A párom be akar költözni egy másik városba a fősulija végett. Ahol lakunk és a város között 30 km, nagyjából 25-30 perc utazás autóbusszal. Próbáltam rászedni, hogy maradjon...
Ha nagyjából csak szexet akar egy fiú, azt fel lehet-e ismerni abból, hogy hova hívja el randizni a lányt?
Bnomet 2 eve ismertem meg kulfdon, itt is dolgozunk. En 27 o 40 (nem eliras). Elso ket hetet leszamitva egyutt elunk gyakorlatilag nem volt nap hogy ne latnam akar egy napra is...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!