Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy tökéletes testű nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tökéletes testű nőnek csúnya az arca akkor már jó nőnek számít és rohannak utána a pasik?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

A legtöbb pasinak az arc a legfontosabb, így számukra nem lesz jó nő egy csúnya nő. Persze alkalmi kapcsolatra bevállalják. Engem viszont a csinos test fog meg, szóval én egy "csúnya" nővel is szívesen lennék együtt, feltéve ha tényleg csinos. Számomra nem igazán lényeges az arc.

Aztán van a kiéhezett pasi réteg(elég sokan). Nekik tök mindegy csak lyuk legyen. Szóval sokfélék vagyunk. :)

2016. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a jó az egészben,hogy mindenki mást lát szépnek.Csomószor volt már,hogy én egy lányra azt mondtam,hogy csúnya az arca,a haverjaim meg erősködtek,hogy tök szép.Teljesen szubjektív a szépség,épp ezért ha egy lánynak jó teste van és "csúnya" arca,az nem mindenki szerint csúnya.Tehát sokak szemében ő jó nő lesz :)
2016. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mint pl. Rubint Réka?

Sima ügy, nagyon sok pasit csak a test érdekli, azt fogják használni, nem az arcát.

A többieknek meg fontosabb az összkép, a mozgás, a hang, a nőiesség, stb. Ebben az esetben nem érdekes, hogy nincs babaarcod, akit a személyiséged fog meg, azt érdekelni fogod, akár kevésbé tökéletes testtel is.


A csúnya arc is relatív, és egy része orvosolható, pl. a fogak, a pattanásos bőr, vagy a bozontos szemöldök nem kell hogy örökké megmaradjon. Ha egyébként a megjelenésed ápolt, akkor egy nagyobb orr (a példa kedvéért) akár karakteres is lehet, nem feltétlen vágja rá bárki, hogy csúnya vagy.

2016. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy nő egy fokkal szebb az ördögnél, akkor már válogathat a pasik között, főleg ha még normális is.
2016. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon nem...
2016. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!