Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok ennyire rosszindulat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok ennyire rosszindulatú, vagy ez titeket is zavarna?

Figyelt kérdés

Mar kulon koltoztunk a parommal, egy teljesen mas eletritmust vettünk fel, mint a szulei, es foleg az anyukája ezt nem tudja valahol elfogadni. Nem messze lakunk, es elvárja, hogy márpedig menjunk hozzájuk. Valamelyik nap is felhivta a paromat es mondta neki, hogy miert nem megy, szerintem ez nem normalis, pedig lat minket azert gyakran. Kulon életünk van, miert nem lehet ezt felfogni? Egyebkent jo a viszony, de ez idegesít, miert kell ezert felhívni minket?


26 N



2016. júl. 7. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyuci félti a fiát.
2016. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ebből nekem sok nem derült ki. Mindennapos látogatásokra számít a párod anyukája vagy sose szoktátok őt meglátogatni? Nem mindegy.
2016. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1-2 hetente azért illik egy tisztelgő látogatást megejteni, lehetőleg ha valami "alkalom" van. Jó egy kicsit a családdal is találkozni. Nálunk is nagyapám és nagyanyám ki se bírnák, ha nem mennénk át minden héten. Igaz más rokonuk már nemigen van és a barátok is kihalóban :(
2016. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Anyuka nem akarja elengedni

Jó kis anyós lesz belőle...

2016. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert anyuci pici fia.


Én is anyuci pici fia vagyok, ahogy barátnőm is anyuci pici lánya, mivel őt is hívja 2 naponta s kérdi, hogy mikor megyünk hozzájuk. Nincs ezzel gond, csak anyuci tudtára kell adni, hogy kezd felnőni a gyerek, külön élete van.

2016. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy naponta várná el a látogatást, vagy jól esne neki, ha havi 1-2 alkalommal benéznétek hozzá...
2016. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem mi ezzel a gond. Jó, a naponta hívogatás az gond lehet, de 1-2 hetente amúgy is jó összefutni a szülőkkel, testvérekkel stb.


Bár lehet csak azért hiszem ezt, mert nálunk anyai ágon mindig is gyakran jártunk át a nagyszülőkhöz, így természetes volt, hogy a "szülők" a saját szüleikhez is eljárnak.

2016. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Én egy nap, van hogy 5-ször is beszélek anyámmal, mert nagyon jó a kapcsolatunk. Ettől függetlenül felkúrna, ha azzal nyaggatna, hogy minden nap látogassuk meg.
2016. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy anyuci pici fia, de lehet, hogy igen, kevés az adat. Az én tesóm nem messze lakik tőlünk, de rendszeresen megkérik az anyámat, hogy vigyázzon az unokára pl. Na most ebben az esetben tényleg bunkóság lenne nem jönni időnként. Illetve nem derül ki, hogy te sose akarod látogatni? Csak az utcán lát, meg a boltban és ennyi?
2016. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gáz az anyuka. Igazad van.
2016. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!