Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért flörtölnek egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtölnek egyesek ilyen furcsán? Írok példát.

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves nő vagyok. Amikor ismerkedni szeretne velem egy hapek, akkor beszélgetni, vagy szemezni próbál, szóval a klasszikus dolgokat, ha bátor. De legtöbbször csak néz óvatosan, és nem próbálkozik be, csak érzékelem, hogy bejövök neki.

Viszont.

A barátom 25 éves, és amikor neki próbálkozik be egy csaj, mindig van benne valami furcsa. Legutóbb pl., egy kosztümös, duci csaj, aki csak azon nap folyamán látta először a barátomat, a nap végén, mikor kettesben maradtak a liftben, és ott először beszéltek 2 mondatot, rugdosta a lábfejét. Szóval furcsán oldotta meg a bepróbálkozást. Én sose tennék ilyet, szingliként se, túl furcsa.

Vagy mondok egy másik esetet, egy buszon egy csaj egész út alatt nézte, meg mosolygott, annak ellenére, hogy viszonzatlan maradt a szemezése. Én sose tennék ilyet, szingliként se, túl leplezetlen, rámenős és furcsa.


2016. júl. 7. 22:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy velem normálisan flörtölnek? Vele meg olyan lehetetlenül.
2016. júl. 7. 22:58
 2/7 anonim ***** válasza:
A duci nő rugdosta a barátod lábfejét? Ez nekem is furcsa lenne
2016. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
A kosztümös duci bige összekötötte a kellemeset a hasznossal. A hájat próbálta rázni magáról a srác rugdosásával. A másik meg arra gondolt szemezés közben, ha hazaért várja a Nutella az asztalon.
2016. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A duci csaj lehet hiperaktiv volt, vagy valami harcmuveszeti bemutatora keszult, a masik meg azert mosolygott ugy mint a vadalma mert reszeg volt.
2016. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D Nem erővel rugdosta, csak a cipjével a cipőjét böködte.
2016. júl. 7. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Első eset: nyugtalan láb szindróma. A másik meg lehet, hogy csak bambult és közben vigyorgott.
2016. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét történet nagyon érdekes volt; köszönöm a társadalom nevében, hogy mindezt elolvashattuk.
2016. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!