Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megkérjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérjem a barátomat, hogy jöjjön el értem? Nem gáz?

Figyelt kérdés

A barátom olyan 50 km-re lakik tőlem, nem gáz, elbuszozgatok hozzá szépen mindig, vagy ha ő jön hozzám 1-2 napra, akkor eljön kocsival.

Jövő szombaton reggel indulunk nyaralni a családjával, és hát egy heti cuccom lesz, az nem fér be egy sima hátizsákba, amivel szoktam mászkálni. A buszon nem tudom, hova tehetném a motyóm, így is pont annyi hely szokott lenni, hogy bepréseljem magam az ülésre, ha valaki leszáll, és az ölemben szorongassam a táskám.

Szerintetek gáz megkérni a barátom, hogy ha pénteken végez melóban, akkor jöjjön el értem? Nem akarok "követelőző" lenni vele, nem szeretek embereket ugráltatni.. :/


2016. júl. 8. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hiszen lehet szépen is kérni, nem csak követelőzően. Legfeljebb nemet mond, mert nem ér rá vagy akármi. De kérni nem gáz.
2016. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem neki is eszébe juthatott volna... de amúgy nem gáz.
2016. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, neki is eszébe juthatott volna.. Szerintem nyugodtan kérd meg :)
2016. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utasítsd,add ki parancsban.
2016. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérd meg nyugodtan,vagy ha a cuccaidat elviszi már úgy is könnyebb lenne neked!
2016. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

dehogy gáz :) barátom mondjuk csak 35-40 km-re lakik tőlem de szó nélkül eljönne értem :) ha te úgy érzed, hogy "kihasználod" akkor készítsd össze előre a cuccod, és amikor megy hozzád a héten vagy jövő héten, biztos találkoztok addig, akkor kérd meg, hogy vigye el a bőröndöt, aztán neked majd csak pár dolgot kell vinned ha mész.

vagy esetleg beszéld meg vele, hogy pénteken (vagy ha pénteken már ott alszol náluk mert szombaton korán indultok, akkor csütörtökön) aludjon ott nálad, akkor úgyis kocsival megy, aztán elvisz téged is meg a cuccod is :D

2016. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül előbb ajánlotta fel ő :D
2016. júl. 11. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!