Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi illene hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi illene hozzám?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat a kérdés, mert eddig nem találtam meg a megfelelőt. Sportos, ismerkedős típus vagyok, de komoly kapcsolatom csak 1 volt eddig. Megyek a céljaim után, 24 éves vagyok, már most is jóval átlagon felül keresek, határozott a személyiségem. Szerintetek milyen társ lenne szamomra a megfelelő? Milyen típusú férfi? Hol érdemes ismerkednem?
2016. júl. 8. 16:41
1 2
 1/20 MilitaryTurtle ***** válasza:

Pl én :-D

Sportolok, és tuti pár százezerrel többet keresek :-D

2016. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Remélem jól pofára esel az elvárásaiddal!
2016. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért esnék pofára? Mert vannak elvárásaim?
2016. júl. 8. 16:44
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Várj csak, sok nő csúsztat: itt az ismerkedős, de csak 1 kapcsolatom azt jelenti, hogy ezenkívül lovagoltad a bikákat sorjában? Egyébként a hajadra kenheted a jó keresetedet, ha emberileg gáz vagy. Mit tudnál nyújtani te egy igaz férfinak? Őszintén kérdezem.
2016. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Erre csak annyit tudok írni, hogy a hajadra kenheted az előítéleteidet. Ettől függetlenül vannak belső értékeim is, csak már nem nagyon van szükségem olyan férfiakra, akik előadják a komoly férfit, aztán ha közelebb kerülünk egymáshoz, akkor féltékenykednek és önértékelési zavaraik vannak.
2016. júl. 8. 16:53
 6/20 anonim ***** válasza:

"Mert vannak elvárásaim?"


Mert csak a pénzért vagy oda.

2016. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez elég viccesnek tűnik... Pont hogy nincs szükségem a pénzre, akkor inkább siránkoznom kéne, hogy milyen szerencsétlen vagyok, vagy pedig "szexi" képeket kitennem, hogy gyertek és pénzeljetek, nem?!
2016. júl. 8. 16:57
 8/20 anonim ***** válasza:
Mégis fontosnak láttad kiemelni a kérdésedben, hogy átlagon felül keresel. Miért?
2016. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hogy senki ne gondolja, hogy olyan embert keresek, aki eltart.
2016. júl. 8. 17:00
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem átlagon felüli az intelligenciám,


fiúk, milyen férfi illene hozzám?

2016. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!