Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi illene hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi illene hozzám?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat a kérdés, mert eddig nem találtam meg a megfelelőt. Sportos, ismerkedős típus vagyok, de komoly kapcsolatom csak 1 volt eddig. Megyek a céljaim után, 24 éves vagyok, már most is jóval átlagon felül keresek, határozott a személyiségem. Szerintetek milyen társ lenne szamomra a megfelelő? Milyen típusú férfi? Hol érdemes ismerkednem?
2016. júl. 8. 16:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Olyan társ illene hozzád aki nem túl ragaszkodó és akinek szintén a munka a legfontosabb az életben.
2016. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem én hozzád illenék: eltartani nem tudnálak, tehát tök jó, ha jól keresel (magamat igen, normálisan és egy kapcsolatban is tudok a közös dolgokra szánni, nem panaszkodom); nem vagyok féltékeny típus, abszolút (tudom már, hogy felesleges, aki meg akar csalni az megteszi, a bizalom fontosabb); nincs önértékelési problémám, pontosan tisztában vagyok önmagammal :-D :-P

Szeretem, ha egy nő határozott és nem kell nekem még őt pátyolgatni, hiszek az egyenrangú kapcsolatban. Ja, ahogy így végig gondolom, te pont olyasvalakit keresel, mint én vagyok ...

2016. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez nem lóvásár. Az a pasi illik hozzád akit mind külső, mind belső tulajdonságai alapján vonzónak találsz. Hiába próbálnánk szűkíteni a kört, ezek csak közhelyes baromságok hogy pl a munka neki is legyen fontos. Miért?! Ahogy a közös vonások, úgy az ellentétek is össze tudnak kovácsolni egy kapcsolatot, de ahhoz hogy ezt meg tudd kell egy kis kémia, némi rátermetség és ösztönös döntések kesze-kusza sorozata... :)
2016. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Szerinted erre a kérdésre ki tud vâlaszolni?

Amit megtudtunk:-24 éves vagy.

-Sportos.

-Jól keresel.

Hát hallod,ha ennek alapjân egy tök ismeretlen ember megmondja ezt neked,annak gratulálok.

2016. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Blade Bone ***** válasza:

Határozott vagy, de fingod nincs milyen hapsi kell? ....

Amúgy érdekes amiket írtál még, mert pl ha van egy pasi, aki nem valami sportos, nem is keres olyan jól, mint te, az alapból frusztráltabban lép a kapcsolatba, erőlködve, hogy tudjon bizonyítani önmagával szemben is, dee mivel te misz tökély vagy, így gondolom pórázon szerettek volna tartani, nehogy másfele kezdj járkálni. Ha fontosak az anyagiak, magadnál nagyobb rangúakat keress, ha nem fontos annyira, akkor keress olyat, aki a személyedhez képes hozzátenni, nem folyt meg, és akit még eltudsz fogadni.

2016. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Délelőtt az tévében vannak látnokok, meg pénzenergiaküldők, és rontást levenni tudó jósok, szerintem ők meg tudják mondani

Ha felhívod őket

[link]


És nem kell megköszönni

2016. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Blade Bone ***** válasza:
#10 71 százalék. :D
2016. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Gondolom egy sportos, jóképű, nem túl érzelmes valaki illik, akit nem zavar, hogy hány férfival feküdtél le előtte.
2016. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért ezt legalább illene tudni hogy milyen férfit szeretnél társadnak... Ha ezt sem tudod akkor mit?
2016. júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
sztem heteró férfi illene hozzád :)
2016. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!