Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyot csalódtam az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot csalódtam az egyik barátomban, hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ide való, de azért leírom. Van egy srác, akivel nagyjából 1 éve barátok vagyunk, nagyon jó embernek ismertem meg, nagyon rendes volt velem végig. Összevesztünk valamin és a barátnőjétől megtudtam, hogy miket mond neki rólam. Elég szemét dolgokat, nem néztem volna ki belőle. Pedig nem nagy dolgon vesztünk össze... Nagyot csalódtam benne, nem tudom, mit csináljak. Ezek után nem tudnék bízni benne. Sajnos nagyon ragaszkodó vagyok, ezért nehezen felejtek el embereket. Hogy tudnám hamarabb kiverni a fejemből? Előre is köszi a válaszokat!

/L


2016. júl. 9. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Miket mondott rólad?
2016. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg kell szakítani vele minden kapcsolatot és ennyi. Egy-két hét és elfelejted.


Én is jártam már így, innen tudom, hogy így megy ez.

2016. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elmondta a magánügyeimet, amikben régen segítséget kértem tőle, kifigurázott, olyanokat mondott rólam, amilyen nem vagyok. Szánalmasnak állított be.

Már 3 hónapja vesztünk össze, azóta mondja rólam ezeket, ha szóba kerülök. A veszekedésünk se az én hibámból volt... Mai napig sírok miatta, nálam sajnos nem csak 1-2 hét, amíg elmúlik. :(

2016. júl. 10. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!