Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos összejöttek a dolgok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos összejöttek a dolgok? (lehet kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Üdv sziasztok,


Most 2 hónapja vetettem véget egy 3 éves kapcsolatnak, közös megegyezés volt úgy láttuk nem egy irányba haladunk és inkább akkor menjünk külön. És itt kezdődtek a problémáim. Ugyan is nagyon kevés olyan barátom van akivel ellehet menni inni vagy akármit csinálni... konkrétan 4 és abból 2 lány.... Egyik srácnak meg az egyik lány a barátnője szóval sokszor ő is kilőve.. Nem azért nincsenek barátaim mert akkora nyomorék lennék, csak hát a suliban szinte csak lányok voltak.. a melóba most 8 csajjal dolgozok együtt ... Meg voltak kibontakozóba kapcsolataim csak amikor összejöttem a fent említett lánnyal szerelemtől elvakítva meg hát amúgy is az összes időm vele töltöttem nagyjából. Nem sok más emberi kapcsolatra volt időm csak a legjobb barátaimra. Most az a helyzet hogy minden nap unatkozok szinte, olyan lassan telnek a napok folyamat a gondolataimmal vagyok egybezárva ami nem túl jó néha néha már azt érzem nem kellett volna szakítanom (pedig jó döntés volt hosszútávon).. Annyi a napom hogy elmegyek melóba meg heti 3x edzeni és ennyi. Egyedül nincs kedvem elmenni sehova fesztiválra is akartam volna menni sajna nem ér rá senki.. Tudom lehetetlen erre a kérdésre válaszolni nincs ehhez útmutató ,de hogy kereshetnék magamnak "ivó cimbiket"


F22



2016. júl. 10. 20:03
 1/9 A kérdező kommentje:
elég depresszív hangulatom van már.
2016. júl. 10. 20:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Átérzem! F27
2016. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igyunk 3man :D nekem is most lett vége a 4,5 éves kapcsolatomnak 25/f vok.
2016. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

mi lenne ha nem piálásban fojtanád a bánatod, hanem mondjuk tanulásba?


23F

2016. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

am nem rég ért véget a majdnem 2 éves kapcsolatom, de nem iszok alkoholt és nem is vagyok már depresszív hangulatban, sőt! nagyon is boldog vagyok! de ti csak igyatok nyugodtan, ha nektek így jobb :)


23F

2016. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 2-es vagyok. Tavaly lett vége 8 éves kapcsolatomnak és nálam is elfogytak az ismerősök sajnos. (Szintén barátnővel tölött 99%-nyi idő miatt)
2016. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt nekem nem a piáláson van a hangsúly ,nekem az is jó ha nyomunk egy UNO-t ,de ne üljek itthon mint egy 80 éves és sajnáljam hogy eltelt egy nap és nem csináltam semmi.
2016. júl. 10. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

hát figyelj, szerintem innen is tudnál toborozni embereket szórakozáshoz :)


23F

2016. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom van facebookod, ahol nem csak ez a pár ember szerepel ismerősként. Na onnan toborozhatsz embereket.

Vagy közös hobbival, tevékenységgel foglalkozó emberek köréből.

Nyilván ez nem fog pikk pakk menni.

De neked kell lépni, senki nem fog odamenni hogy nesze itt van 6 barát akivel mehetsz.

2016. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!