Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg zavaró ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg zavaró ha egy srác akivel úgy alakulgat a kapcsolat találkozáskor folyton ölelgetni akarna?

Figyelt kérdés
Mikor beszéltek jó ideje, és mondjuk ritkán találkoztok akkor nagyon sokat szeretne ölelgetni a srác. Tényleg nagyon zavaró ez?
2016. júl. 11. 02:44
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem de nem kell azért túlzásba vinni
2016. júl. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi számít túlzásnak ?
2016. júl. 11. 02:56
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Az, ha olyan sokat csinálja, hogy az már zavaró. :)
2016. júl. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Csak egyszer öleljen meg, a randi végén csók közben. Szerintem ez szeretethiányra utal, nem bírnám elviselni. Félnék, hogy nem lehet levakarni, hogy azért van csak velem, hogy legyen valakije.
2016. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es te aztán tudsz kombinálni...
2016. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Az öleléssel kifejezi a szeretetét. Ha neked ez nem jün be akkor az elég elszomorító.
2016. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek esik jól a testi érintés egy olyan embertől, akivel még kisebb a kötődés vagy az intimitás. Simán lehet, hogy egy alakuló kapcsolatban még nem kötődik az illető, így zavarhatja, ha folyton a nyakában vannak. Bevallom, engem is zavarna. Nem mondanám, hogy ne érjen hozzám soha, de ne szorongasson két percenként. Nem mindenkinek egyforma a szeretetnyelve.
2016. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!