Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább fesztviálra megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább fesztviálra megy?

Figyelt kérdés
Barátnőm az összes szabiját, amit kivehet a nyáron, Sound-ra és Sziget-re használja fel. Én nem szeretem igazából a fesztiválokat, és sokallom is a kb. 20 000 Ft-os napijegyet. Ő dolgozni megy, tehát neki nem kerül pénzbe. Szerintetek az rendben van, hogy tőlem elvárja, hogy én egész nyáron dolgozzak a kánikulában, és majd ha összejön akkor szeptemberben menjünk nyaralni? Míg ő majdnem 2 hetet fesztiválozik?

2016. júl. 11. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni megy....
2016. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"O dolgozni megy".
2016. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért, ha te nem akarsz menni akkor inkább maradjon otthon ő is? Csak azért mert elmegy és nem mész vele, akkor ebből hogy jött az le hogy tőled meg elvárja hogy dolgozz? Nem értem.
2016. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Dolgozni megy... Sound előtt több héttel már be volt sózva a koncertek miatt. Alibiből dolgozik kicsit, de a buli miatt megy.


Ami a gondom, hogy azt a szabit, amit a nyár alatt kivehet, ezekre használja fel, és közösen már nem tudunk sehova menni a nyáron, mert csak szeptemberre lesz újra kivehető szabadnapja. Ergo, ami neki fontos(vagyis a fesztiválok) arra elmegy, közös pihenés meg majd lementek a jó idők. :)

2016. júl. 11. 15:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Egészen pontosan mi a problémád?
2016. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Dolgozni..., aham, megdolgozzák a srácok.


[link]

2016. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben én sem értem, h mi is a probléma.

Voltam már úgy dolgozni pincérként lagziba, h éjfél után a ifjú házaspár mondta, h dobjuk el a tálcákat (nem szó szerint) és menjünk mi is táncolni, mulatni velük... Ugyan az, csak fesztivál. Szerintem te azon vagy kiakadva, h ő talált olyan munkát, amiben nem csakhogy dolgozhat, de szórakozni is tud, INGYEN és neked ez fáj... H szórakozva fog dolgozni. Simán csak irigy vagy rá amiért jobb lesz a 2 heti munkája mint neked! Nehogy azt hidd, h ő úgy bulizik ott mint a többi fesztiválozó!

2016. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem irigység. Szimplán az esik rosszul, hogy neki a fesztivál fontosabb, minthogy mi közösen menjünk valahova.
2016. júl. 11. 15:33
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Én ezt már a hétvégén egy másik kérdésnél kifejtettem, de soha nem kezdenék fesztiválozó lánnyal.

Biztosan félre fog qrni, mert erről szól.

Valszeg amit te megtapasztalsz, az is a fesztes csajok lelkületéhez tartozó hozzáállásbeli probléma.

Ennél sokkal több jóra ne számíts már tőle.

2016. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vele beszéld meg, hogy nem esik jól. Bár magától is rá kellett volna jönnie. Én a helyedben biztos nem mennék vele sehova, ha így elhanyagolna.
2016. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!