Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én szerintem rámenős és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szerintem rámenős és tolakodó viselkedés ez? Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élő, fiatal lány vagyok.

Mivel szabadidős részlegen dolgozom, így minden nap találkozom új emberekkel, az udvariasság, kedvesség hozzátartozik a munkámhoz. Ez alap dolog, igyekszem kedves ugyanakkor -férfiakkal szemben- kissé távolságtartó lenni, a félreértések elkerülése végett.

DE van egy-két vendég akik nem veszik a lapot és nem értik,hogy ez a részemről az enyhe szimpátia mellé mindössze udvariasság. A velük való beszélgetést nem viszem haza...szabadidőmben nem velük akarok beszélgetni...és csupán a munkaidőm alatt kivánok velük kommunikálni.


21éves vagyok. Az egyik törzsvendégünk pedig simán az apám lehetne. Kedves, udvarias, amikor bejön a munkahelyemre illemből beszélégetek vele stb.

De számomra igen tolakodó, hogy közösségi oldalon 2naponta rám ír, hogx "Szia Dolgozol??? Hivíhatlak?"

Ha pedig nem válaszolok, akkor vagy elkezd hivogatni, vagy pedig újra ír, hogx "Hahóóó?"-és ez így megy napokig.


Multkor azért hogy békén hagyjon felvettem telefont, de gyorsan leráztam. Elújságolta az életét,, a napját...a gyerekeket stb. (nem nős) és untatott, szóval finoman leráztam.

Gondoltam elintéztem pár hétre.

De nem!

Ma is írt hogy "Szia. Hivhatlak???hahóóó???"

pERSZE mindezt a privát telefonomon.


Nos ez engem rettentőten irritál.

A páromat nem akarom belevonni, mert biztos leállítani a "kedves ürgét"- csak éppen nekem lenne utána ciki ha a vendég késöbb bejönne a munkahelyemre és ebből hatalmas baj kerekedne ...

Nem akarom,hogy a párom úgymond kellemetlen szitut teremtsen nekem.


De felháborít,hogy egyes idegen emberek úgy kezelnek,mintha barátnőjük lennék, vagy nem is tudom.


Hogyan állítsam le finoman?


2016. júl. 11. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Megirhatod neki uzenetben, hagyja abba, mert nem vagy vevo a kozeledésére, na meg foglalt is vagy. A szàmàt tilthatod, facebookon szintùgy. Csak azt nem értem, honnan van meg a privàt szàmod neki...lehet a facebook beàllitàsaidbol làtja. Vàltoztasd meg, ki mit làthat.
2016. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

és miért hiszik azt idegen férfiak, hogy attól hogy kedves vagyok velük és váltunk pár szót a MUNKAHELYEMEN, szóval miért hiszik azt hogy attól mindent szabad nekik és ennyire tolakodóak lehetnek???

Manapság miért keverik össze FELNŐTT, meglett 40éves férfiak az udvariasságot a flörttel???? Mindezt úgy hogy tudják hogy van kapcsolatom!

És még csak meg sem közelítik sem testileg sem kinézetben a páromat. Tehát: tudhatják hogy abszolut nem tartoznak az eseteim közé????


Amugy a párom kollégája is ilyen.

Nagydarab, mackós, kissé igénytelen...(bár őt tisztelettudó velem és nem udvariatlan) de amikor beugrik a munkahelyemre, akkor egy-egy mondatában megemlíti hogy "-..ha az én barátnőm lennél..."

- ez felháborít. Nem tartom magam szép nőnek...de tudja hogy ő nem az esetem. Mert meg sem közeliti a páromat, aki mellesleg a haverja és a kollégája is egyben.


Mi ez a nagy egó a mai férfiaknál???

2016. júl. 11. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj, de honnan tudja a privat szamodat, a teljes nevedet es miert tud kapcsolatba lepni veled barhol is? Ilyen dolgok megadasa mar azert elegge tul megy a szimpla eladoi/egyeb alkalmazotti kedvesseghez, igy ertheto hogy azt hiszik, hogy te is szeretnel veluk kapcsolatba lepni. Szepen le kell tiltani oket, keresztneveden kivul mast nem elarulni, privat szamot meg egyaltalan nem kell megadni.
2016. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A teljes nevem a vendegek kozt szajrol szajra terjed.

Hisz sokan akkor jonnek az uzletbe amikor en vagyok bent.

Igy tudnak bejelolni kozossegin is. De most tiltom le a pasit facen. Es szerintem szamot valtoztatok

2016. júl. 11. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon idegesítő.Ilyennel csak bunkón lehet,mert a szép szóból nem ért.
2016. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem kell elfogadni a jeloleseket, es allitsd be ugy hogy ne lehessen neked irni se.
2016. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudja a privát számod?

Írd meg neki, hogy a párod nem nézi jó szemmel, hogy írogat meg hívogat és kérd meg, hogy ezt mellőze ezentúl. Ha nem hagy békén, akkor tiltsd le és máskor ne jelölj vissza mindenkit

2016. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Abszolút jogos, hogy zavar. Mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha vele a kapcsolat szigorúan munkaköri lenne, nem akarsz a szabadidődben vele foglalkozni. Legyél vele határozott, mert ezek másból nem értenek. Ha megsértődik, akkor megsértődik, vegye már magát észre, komolyan, undorító, hányingert kapok azoktól a középkorú pasasoktól, akik azt hiszik, minden mosolygós fiatal lány flörtöl velük munkaidőben, full offense.


Én patikában dolgoztam pár hónapot, bőven elég volt belőlük.

2016. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Cserélj telefont és az új számodat ne add meg neki.

Problem solved.

2016. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de Te hagysz neki nyitott ajtókat.

Az első, ami szembetűnik nekem: ő MEGKÉRDEZI, hogy hívhat-e.

Mit felelsz?

Miért nem azt, hogy nem szeretnél vele beszélgetni és legyen kedves, NE hívjon?

Agyammegáll.

2016. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!