Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy a parom sokat ul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a parom sokat ul a sarki kocsmaba. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szoval 28N vagyok, o 31F. Meg a szuleimmel elek videken, , nyar vegen tervezunk osszekoltozni. O az orszag masik vegebol koltozott ide, egyedul el a kozeli varosba, osszel tervezett hazakoltozni, ez megvaltozott, amikor mi tavasszal osszejottunk. Minden szep es jo, az viszont szornyen zavar, hogy szinte minden szabadidejet, ami a munkaja es mellettem megmarad, a kiskocsmaba tolti a cimboraival. Nem mintha reszegen menne haza minden alkalommal, neha egy kavera megy, neha egy-ket sorre, neha egy uditore, csak zavar maga a kornyezet, egyszeruen nem tudom elviselni azt a tarsasagot es nem tetszik, hogy kozottuk idozik. Amikor ezt elmondom neki, azzal ervel, hogy szukseget erzi, hogy kommunikaljon valakivel, barkivel, meg, hogy en konnyen beszelek, nekem itt a csaladom, tesoim, de neki rajtam kivul senkije nincs itt, ne akarjam mar, hogy egyedul uljon a negy fal kozott, ha odakoltozom, nem fog ott ulni annyit.

Kinek van igaza? Nem akarok harpia lenni... :-)


2016. júl. 11. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A párodban!

Nem értem mi a probléma ezzel. Amíg nem megy részegen haza, meg nem csinál butaságokat csak kimegy beszélgetni, addig nincs ezzel probléma és tényleg nem szabhatod ezt meg neki, h ne menjen oda, ha ott vannak neki a haverok. Mindenki más környezetben érzi jól magát. Ha mondjuk valami kávézóban üldögélne akkor azzal lenne a gondod! Neked egyszerűen azzal van bajod, h nem otthon van! Mi a baj egy kocsmában? Az én exem is (nem a kocsma miatt szakítottunk xd) mindig a helyi kocsmába ment beülni a haverokkal és soha nem gondoltam ezt zavarónak, sőt örültem, h nincs a 4 fal között és rajtam kívül másokkal is tartja a kapcsolatot!

2016. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Javítás: A párodnak! Mármint neki van igaza!
2016. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne gyárts feleslegesen problémákat.

Nem iszik, csak társaságot keres. Ezzel nincs baj.

Azt ne hajtogasd, hogy nem bírod a "haverokat". Lehet ő se köt barátságot senkivel, csak a hangulat miatt jár oda. De elérheted, hogy a barátoknak ne akarjon majd bemutatni.


Egyszer-egyszer beugrasz te is. Kis lazítás nem fog ártani. ;)


35/n

2016. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ördögtől való,hogy valaki lemegy a kocsmába dumálni,megiszik 1-2 sört.

Nem négykézláb jár haza.

Felnőtt ember.

Ne akard megváltoztatni, vagy megemészted, vagy keress mást.

Ennyi.

2016. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyeh :D


Van olyan ember, ki tejet iszik...


https://www.youtube.com/watch?v=I3ogkvafO9Q

2016. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hárpia még nem vagy, de házisárkány már igen! :)

Hm, szerintem menj el vele 1-2x, lássa, hogy partner tudsz lenni a lazulásban is, ne csak abban, amikor órát felhúzva misszionáriusban hanyatt vágod magad. :)

2016. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Téged a kocsma maga zavar, vagy az,hogy másokkal is jól elvan?

Mert azért nem mindegy, és az írásod alapján nálad az első opció van.

A kocsmákat(ami a szó szoros értelmében az)én sem szeretem. Valahogy taszít az a környezet ami ott van, az a sok trágárásg és cigifüst, piaszag, legtöbbször lezüllött emberek stb. Valószínüleg nekem se tetszene, ha a párom ilyen helyre járna gyakran, de szerencsére nem teszi, és inkább beül egy kajáldába vagy kávézóra, és a barátait is oda hívja.

Nem lehet,hogy nálad is ez van? Mond el neki,hogy nem az zavar,hogy társaságban van, és kikapcsolódik(remélem nem) hanem maga a hely,hogy kocsmában ül.

2016. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!