Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem ír rám, eddig mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem ír rám, eddig mindig én kezdeményeztem a beszélgetést, de a közös barátunknak azt mondta, hogy szimpatikus vagyok neki és többet is el tudna képzelni. Ez a kettő nem üti egymást?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, kb. két hete ismerkedtünk meg egy közös barátunk szülinapján. Már a szülinapon sokat beszélgettünk, ő másnap ismerősnek is jelölt az egyik közösségi oldalon. Ő nem sokkal ezután azt nyilatkozta a közös barátunknak, hogy "ki szeretne fogni". Én ezen felbuzdulva többször is írtam neki, ő viszont nekem egyszer sem. Ha tényleg többet szeretne, akkor mégis mért nem kezdeményez beszélgetést? Ez nem furcsa? Vagy mi ez, valami teszt? Tényleg nem értem.


Amúgy egy okos, kedves, komoly férfiről van szó.


2016. júl. 11. 22:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen nem tudja, hogyan fogjon hozzá, sok ilyen van. Akik nem túl sokat beszélgetnek online, nem tudják, hogyan is indítsanak el egy beszélgetést. Vagy arról van szó, hogy visszajelzést szeretne tőled kapni, zöld utat, hogy nem utasítod el a közeledését. Egyébként nem furcsa, főleg ha alapvetően nem tölt sok időt a közösségi oldalakon, elfoglalt vagy csak szimplán nem szokott írni senkinek a fentebb említettek miatt. Emiatt nem igazán kell görcsölni, ha szeretnél vele beszélgetni, akkor írj neki, ha így vélekedik rólad, biztosan nem veszi tolakodásnak. :)
2016. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem üti egymást. Azért nem kezdeményez beszélgetést, mert te megteszed. Ő emiatt úgy gondolja, hogy neki így már felesleges, ez a legjobb pozíció, amiben lehet.

Bizonyított tény, hogy a nőkben magasabb vonzalmi szint alakul ki azokkal a férfiakkal kapcsolatban, akiknél nem egyértelmű hogy hogyan érez/bejössz neki/mit akar, stb.


Végül is feltetted a kérdést. Ha nem érdekelne, nem tetted volna fel. Randira legalább elhívott már?

2016. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!