Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a jó döntés így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó döntés így meddig lehet együtt maradni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van a párom általában tök jól megvagyunk de néha nekem túl sok a távolság , ugy értem hogyén még iskolába járok reggel elmegyek és késő d.u jövök haza .A pasim meg dolgozik ,és mindig felhív h siett hozzám amikor végez a munkával de ez nm igaz mert mindig soká jön ,meg hétvégén amikor együtt lehetnénk akkor mindig siet haza és magamra hagy .De szeret azt tudom d én ezt nem értem hogy akkor miért nem jön rögtön hozzám ..

2015. okt. 25. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg!
2015. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán mert rosszul tudod, és nem annyira szeret?

Én amikor szerelmes voltam valakibe, minden pillanatban arra vágytam, hogy vele lehessek, és amikor vele toltam akkor annak minden percét, óráját élveztem nagyon.

Ha ezek után ő még csak nem is igyekszik, hogy veled lehessen.. az nem tudom milyen szerelem

2015. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbálna ő sietni de sose úgy jön össze nki hogy tudjon is , mrt haverjai fönöke mondja hogy szeret nagyon engem meg amikor dolgozik felhív telon meg mindn , meg ha elkezdek főzni akkor segit
2015. okt. 25. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ez a tipikus példa amiért nem szabad dolgozó embernek iskolás lánnyal együtt lenni. Mindig emiatt voltak a szakításaim mert nem volt képes megérteni egy iskolás, hogy mi az a munka és mi a tétje. Abból él. Nem azért van ott mert annyira szereti, de máskülönben éhen halna. Ez nem játék.. .az iskolából kimaradhatsz, max kapsz valami firkát vagy megbuksz, de a munkahely az életed része, ha nem dolgozol, nem kapsz pénzt. Nehéz ezt elképzelni tini fejjel.
2015. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tini kis pi..a vagyok aki ezt nem érti meg ..csak az a baj amikor d.u 4ig dolgozik akk is 7 óra után érkezik oda hozzám .. Annyi fűzök hozzá hogy tudom h pénzből él meg az ember mert pl én iskola mellett dolgozók azért hogy a kicsi tini fejemmel járhassak iskolába ne egy kocsmába kelljen meg rohadnom hanem legyn egy normális állásom ...
2015. okt. 25. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem most mi a gond. Állítólag szeret, siet haza hozzád a melóból, felhív, érdeklődik, a főnöke szerint is szeret. Ez a normális. Mit akarsz még?
2015. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!