Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéli el jobban a társadalom azokat akik protikhoz járnak, mint azokat akik "elmegyek és felszedek valakit egy éjszakára" felfogásban élnek?

Figyelt kérdés

Mindkettő régen rossz, de valahogy a társadalom az elsőt megveti, lenézi, a másodikat meg még menőnek is tartják. Pedig az még tisztességtelenebb, mint a sima prostizás. Keresni egy lányt elhitetni vele mindefélét "jaj de szeretlek" meg ilyesmik, utána "jól megadni neki" és másnap kidobni. Ez mitől emberségesebb vagy tisztességesebb mint a sima prositzás? Ez még rosszabb. Mégis aki k**ázik azt lenézzük, megvetjük, de aki így bemegy a csehóba, fizet 2-3 kört a csajnak, hazudozik neki mindefélét csak hogy megdughassa, azt sokan még meg is süvegelik. (Bár főleg a hasonló kaliberű figurák, jellegzetes szóhasználattal: "sunáznám" "egy patront megért" "milf" meg ilyenek)


Az első se egy szép dolog, de legalább tisztázva van minden, sokan lehajtott fejjel mennek oda is, mert nem akarnak egy szerencsétlen lányt hülyíteni, mert tisztességtelennek érzik. Én egyetértek velük.



#prostituált #csehó #repül aki tahó
2016. júl. 11. 23:30
 1/5 cukilányka 0.0 ***** válasza:
74%

Legyünk büszkék Magyarország gyönyörű prostituáltjaira! Nálunk élnek a legszebb nők és ri_bancok.


20L

2016. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ferdítés van a kérdésedben. Honnan veszed, hogy csak akkor fekszik le vkivel egy csaj, ha össze-vissza hazudozik neki? :D A legtöbb kalandnál mindkét fél tudja, hogy kaland, ha nem, akkor tisztességes ember leszögezi. Szerinted egy egyéjszakásnál mennyire lenne hirteled egy 'jaj de szeretlek'?
2016. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

A saját álláspontomat tudom csak leírni:

A szex számomra NEM egy megvehető árucikk. Aki így áll a szexualitáshoz, azt nem vetem meg, de számomra nem pálya.

Aki csak simán összefekszik valakivel 2-3 pia után, az se számít szerintem menőnek, ugyanaz vonatkozik ilyen téren rá, mint arra, aki prostizik.

NEKEM a szex egy szerető, stabil párkapcsolat része. Nem gáz, ha valaki másképp gondolja, de nem kéne párnak.

Amúgy honnan veszed, hogy átverés, hazugság van a dologban? Sok csajnak is bejön az egyéjszakás, nem kell őket hitegetni.

2016. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első esetben nő prostituálja magát pézért, a másodikban férfi prostituálja magát szexért. Egyik sem követendő magatartás a szememben. Vagy mindkettő akut szexhiányban szenved és azért csinálja, vagy pár és szeretik egymást. 4 éve nem csináltam, de nem bánom. Majd kapcsolatban. 29/f
2016. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéjszakás kaland két ember vonzalmon alapuló szexuális együttléte. A prostizás az, hogy te fizetsz valakinek hogy jó képet vágjon hozzád, miközben valószínűleg arra gondol hogy "már megint egy ocsmány fassz, nincs kedvem hozzá, de a pénzért muszáj".

Szerintem érzed a különbséget!

2016. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!