Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek ennyire önző vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek ennyire önző vagy nem?

Figyelt kérdés

5 éve elvált vagyok 2 kisebb gyerekkel. Csinos, gyakran azt sem mondják meg voltam házas meg anyuka vagyok.

Mindig akadtak jelentkezők, de a legtöbbet mégiscsak elutasítottam nem akartam egyéjszakás kaland lenni, szerető lenni, stb.

Mivel én is voltam a "másik oldalon" úgy gondolom szeretnék tiszta lappal indulni egy kapcsolatban, ne miattam borítsanak egy családot.

Van egy fiatalabb ismerősöm, akit 2 éve ismerek, van egy kamasz fia és egy élettársa.

Jól kijövünk, szeretem. Többször mondtam neki, hogy nálam nem pálya a családos ember, ha borítani akar ne miatt tegye, hanem mert rossz a kapcsolata.

Most otthon nála elég puskaporos a levegő megy a balhé persze miattam is.

Nem vagyok a szeretője, nem feküdtem le vele. Csak csók és egy két üzenet.


Nem tudom ha mégis elköltözik lehetek e vele boldog, vagy mindig ott lesz a más kárára szerzett boldogság árnya....?


Tiszta zűrzavar minden! Nehezen tudom magamban rendbe tenni a dolgokat emiatt és félek is belevágni az egészbe.


2016. júl. 12. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Mar a szeretoje vagy, ugyhogy tok mindegy hogy meg is dug-e a kesobbiekben uzemszeruen vagy csak alkalomszeruen nehanyszor. Asd el magad amugy, plane hogy azt allitod hogy voltal a masik fel is... az onzo pedig egy nagyon-nagyon enyhe es jotekony kifejezes az ilyen "nokre" mint te.
2016. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 H_Vivien ***** válasza:
0%
A csók már nekem megcsalás, szóval már belerondítottál más kapcsolatába, tekintve, hogy Miattad is balhé van. Ehhez azonban 2 ember kell szerintem. Ha magától lép ki az Ő dolga, felnőtt ember, tudja mi a jó Neki. Azt mondod ne Miattad tegye? Hát ki miatt? A szomszédért? Ne viccelj. Attól, hogy nem mondod ki, a leírtak alapján igenis akarod, hogy kilépjen, csak nem akarsz Te lenni a köcsög, aki miatt otthagyott mindent a pasi. Márpedig Te leszel, hiszen Miattad lép ki. És? Ha a pasi félrenéz,akkor már eleve valami nem stimmel a kapcsolatban, amihez Neked valymi kevés közöd van. Ha Te kellesz Neki, akkor hajrá. Mennyivel jobb, ha azt mondja, hogy neeeem, persze, hogy nem Miattad, aztán 1 hét múlva meg együtt vagytok? Mindketten tudjátok, hogy de, Miattad. Így döntött,a többi nem a Te dolgod szerintem. Ha megy Hozzád örülj neki, a többit lerendezi Ő felnőtt módjára. Tudom, ez így elég kegyetlenül hangzik, de a leírtak alapján ennyi :)
2016. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na sok álszent...
2016. júl. 12. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Az alszent itt maximum te vagy... gondolom, amikor meg teged csaltak meg, akkor ment a hiszti.
2016. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de sok itt a szentéletű :D
2016. júl. 12. 18:23
 6/7 Komolyan mondod? ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy nem pálya nálad a családos ember a csókba és a levélváltásokba simán belementél...


Nézz utána az álszent jelentésének és csak azután használd ezt a jelzőt másokra.


"Lehetek ennyire önző vagy nem?"

Anyukám, erről a kérdésről már egy pöppet lekéstél. A csókocska előtt kellett volna megkérdezni.


Tedd magad rendbe fejben, mert ez így egy kétgyerekes anyától marha gáz.

2016. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En egybaratnomon lattam, milyen konnyu a megcsalo fel esetebe esni...neki sem konnyu, higgyetek el, barmennyire hihetetlen. Kerdezo, buntudatod van, de ezt senki nem fogja benned enyhiteni, ha szakit, miattad fogja tenni, ha a no szakit, elofordulhat, hogy ha nincs lo jo a szamar alapon a te karjaidba siet. Sosem lehetsz biztos benne, nem fog e par ev veled valo jaras utan massal is csokot meg uzeneteket valtani.

Ne okold magad, emberek vagyunk, hibazunk, tanulunk beloluk. Esetedben talan jobban megerted az exferjedet ezutan es nem itelkezel a megcsalok felett olyan szigoruan. Nalam a csok is megcsalasnak szamit, es nem szeretnek ezutan a parommal maradni

2016. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!