Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan fiuval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan fiuval aki árulja a füvet? Vagy ha mar jártok és úgy derül ki mit tesztek?

Figyelt kérdés
Ha nagyon szeretnétek?
2016. júl. 12. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ciki, de felvállalom, hogy igen.

de azért ő ne legyen füves, mert akkor már nem ezt mondanám. és mindezt úgy mondom, hogy soha nem füveztem.

21L. :)

2016. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos még egy dílernek is több esélyt adnak, mint egy átlagos figurának, aki zárkózott. Mert menő a dumája, van kocsija meg minden, az átlagnak meg Szuzuki meg "b*z* duma"
2016. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy ezek a lányok akik azonnal szakítanának, akkor is megtennék, ha tudnák, hogy 10 kiló fűvel 15 milliót simán keres?
2016. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

11-es vagyok.

én pl. az átlagos figurát többre tartom, nem a dumája miatt mondtam, mert szerintem a füvesek jó része nem abba a kategóriába tartozik, amit leírtak utánam. az sem érdekel, hogy milyen kocsija van, nekünk is van Suzukink - kettő is. :D

és nem is a pénz miatt írtam, az eszembe se jutott. nem minden lány erre megy, héló. vagyis bocsánat. a NŐK nem erre mennek.

2016. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Heteró vagyok, szóval kizárt. Akkor sem ha kokszot, vagy fegyvereket árul.
2016. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tudjátok mi a durva?

Bratyóm régen árult füvet, elég nagyban, abban az időben fullos (mondom fullos) csajai voltak. Aztán elkapták, böri, most meg van egy hát nem tudom minek nevezzem barátnője...


Szóval persze mindenki azt mondja á nem járnék ilyennel, közbe meg a fullos csajok tapadnak rájuk.

2016. júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ma 01:26

Az ilyen "fullos csajok" egy darab téglára is tapadnának, ha lenne pénze. Nem tudom, a pasiknak miért ez kell, de ha csak mutogatni való, üres fejű nőt akartok, akkor mire számítotok? Komoly érzelmeken alapuló kapcsolatra? LOL

22L

2016. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16 os vagyok

17 nek: én nem ilyen nőt keresek, csak mint érdekességet leírtam. Én egyenesen irtózom az ilyen buta libáktól.

2016. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!