Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a soundos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a soundos lányokról?

Figyelt kérdés

Szerintem elég durva,hogy csak csettintenek nekik,és egyből szobára mennek,ha gazdag/híres emberről van szó.

Minden lány ilyen?



#erkölcshiány
2016. júl. 13. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
99%-uk ilyen. Nem hiába a mondás, hogy a fesztivál ideje alatt ismerkedjetek a városotokban, mert az összes lotyó Soundon van.
2016. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Csak a hülye pcsák. A Sound vonzza a ribizliket meg a hímringyókat is.
2016. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Azért gondolom nem mind ilyen, csak a többség. Én láttam elég sok ilyet amit leírtál, úgyhogy inkább le se írom mit gondolok róluk
2016. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Minden nap lesz egy soundos kérdés?


Ő dolguk, ő bajuk, nem a tiéd.

Rosszabb lesz neked attól, hogy azt csinálják, amit?


"Minden lány ilyen?"

Kérdezve általánosítasz?

2016. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

"Minden lány ilyen?"

Ugye tudod, hogy fárasztó ez a kérdés? :)

Nem, nem minden lány ilyen, én speciel még fesztiválon sem voltam, és nem is vágyom rá. (Igen, kezdődhet a megkövezés.)

Még sok ilyen lány vagy, relax.


Vélemény a soundos lányokról: az ő életük, úgy élnek, ahogy akarnak. Hidegen hagy, hogy merre vonaglanak.

2016. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mivel aktuális téma,ne lepődjetek meg hogy sok helyen téma.

Nekem az is fura,hogy milyen természetességgel írják hogy 6 lány bement a srácokhoz..

Egyszer olvastam egy felmérést,csak nem emlékszem melyik világsztárról volt szó,de a lényeg,h megkérdeztek 2 ezer nőt,és 80 százalékuk lefeküdne azzal a sztárral,pedig volt köztük házas,kapcsolatban lévő,nem csak szinglik.

2016. júl. 13. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
én erről a két ürgéről életemben nem hallottam...ennyit tesz hogy valaki felmegy arra pulpitusra lemezlovaskodni? meg a másik a tévé...aki egyszer benne volt abban a beszélő dobozban abba is automatikusan belezúgnak a lányok...
2016. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne szörnyülködjél, inkább tedd túl magad rajta!
2016. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1.A Balaton Sound nem épp az értelmes emberek gyülekezője.


2.Ez a koncert meg főleg nem. Volt szerencsém látni részleteket és azt hiszem nagyon "szűrt" hülyékkel volt tele. Piával locsolja a rajongóit? Pls.


3.Az is hülye aki azonnal megy ki tudja hová vagy miért ahol ismeretlen eredetű italt is elfogad. Lehetett érezni hogy z a "banda" nem egy Tankcsapda, Huligensz vagy Edda akik adnak valami sört vagy ilyesmi, haha-haverkodás és mehettek haza egy aláírással.


4.Média pedig szokás szerint felfújja a dolgot.

2016. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ringyók.

De hát mindig ez van, dugnak a nagy izomagyú barmokkal aztán meg "hát niiincs normális pasi mindenkinek csak a szexre kellek."

2016. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!