Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy ismerkedtetek meg a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Chateltünk és szexkapcsolatot kerestünk
2016. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Együtt dolgoztunk, már tudtam, hogy tetszek neki egy ideje és ő sem volt nekem közömbös, de mivel a fönők kifejezetten ellenezte a munkahelyi kapcsolatokat sokáig nem volt köztünk semmi.Aztán titokban elkezdtünk találkozgatni és valahogy komolyra fordult a dolog.
2016. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tinderen, aztán kiderült hogy a szomszédban lakik. Egy éve vagyunk együtt.

22/L

2016. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tinderen amikor már törölni akartam az appot még utoljára elmentem vele randizni. Előtte mindig egy hetet leveleztem másokkal, mielőtt találkozó lett volna. Vele a második levélváltásnál már találkoztam, már elegem volt az ismerkedésből.
2016. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Facebook....rámírt,taliztunk,összejöttünk.
2016. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Itt gyakorin

Volt egy unatkozó beszélgetni akarós kérdés, amihez írt választ, én meg írtam neki privit, aztán face, beszélgettünk többször, aztán nyáron találkoztunk, amikor közel nyaraltunk, és akkor kiderült, hogy műkszik a kémia köztünk :D előtte nem gondoltuk volna, szóval 1éve már minden szupilegjobb :)

2016. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerősi körömből. Haverok voltam kb. 6 évig, aztán szerelmes lett és szerelmet vallott, amikor már nagyon nem bírta magában tartani. :)

Lassan 3 éve vagyunk együtt.

24L

2016. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beiratkoztam nála jogsit csinálni :))
2016. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik haveromnál egy kis baráti összejövetelen, ugyanis az illető haverom unokatesója.
2016. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!