Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnál hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnál hozzá ha félne a párotok, úgymond "félős" lenne?

Figyelt kérdés

Olyanra kell gondolni, hogy megijed ha hirtelen felemeled a hangod, a hirtelen érintéstől is néha, valamint kényszeresen menekül a konfliktus elől, és látszik rajta, hogy feszeng, és remeg. El tudnátok fogadni?


Higgadtan bármit meg lehet vele beszélni, ami konfliktus csak akkor menekül ha indulatos és veszekedés történik.


2016. júl. 15. 10:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy ha félős, akkor kiállni sem tud magáért.

Vannak élethelyzetek, amikor az embernek meg kell tudnia védeni magát az emberek rosszindulatától.


Nem vagyok hangos típus és én is kerülni szoktam a vitákat, veszekedéseket, de van amikor igenis rá kell csapni az asztalra, mert megköveteli a helyzet.


Ezt a mániákus szorongást mindenképpen kezeltetni kell, nem egészséges hosszútávon!

2016. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem lennék jó páros egy ilyen sráccal, mert kimondottan lobbanékony voltam mindig is, és ha azt látom a másikon, hogy nem hajlandó érdemben reagálni, csak megszeppen, az még inkább felcseszi az agyam adott esetben.
2016. júl. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!