Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket zavar, ha egy lany hasa kicsit szoros?

Figyelt kérdés
Nem olyan hosszu es gondor, mint a ferfiak mellszorzete(:P) csak egy kicsit sotetebb a koldok korul.
2010. ápr. 15. 22:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A gyantától nem erősödik a szőr hanem ritkul.

Ugyanúgy attól is ha csipesszel kiszeded azt a pár szálat. Én is úgy szoktam, semeddig nem tart. A pasiknak nem tetszenek a szőrös csajok.

2010. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
aha ritkul peeerszexDéna lábamat is csantázom sok mindent csinál de nem ritkul és senkit nemismerek akinek ritkul a gyantától kozmetikusom is monta h ez egy elterjedt tévedés!!!TÉVHIT
2010. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ne a hasa legyen szoros hanem a pucija, te majom.


Vazul néni.

2010. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

párom még sosem szolt érte...

ha honaljam vagy puncim szörös kicsit is,azért visit,hogy fujj,hasamat sosem jegyezte még meg (ha zavarná,sztem azért is ugy szolna:D)

szőkitsd ki ha zavar téged,pasit nemhiszem h fogja

2010. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én szemöldök csipesszel szoktam kiszedni és egyáltalán nem zavarja a férjemet az néhány kis szőr a köldököm alatt. csak magam miatt szedem ki, mert nekem nem tetszik!
2010. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

engem zavarna,en fiu letemre is lenyirom rovidre mindenholl,es foleg ha van bajsza is pfffff.


clyde

2010. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nekem is van...szoke es eddig senki egy rossz szot sem szolt:) sztem nincs azzal baj ha nem tul suru es fekete:P L
2010. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

19 04,amiert nem szoltak az nem azt jelenti hogy nem kepzeltek undoritonak,en is egy ejszaka voltam egy lannyal,szorosek voltak a mellei,nem mondtam semmit neki,mert nem akartam megserteni,de azota utalom azt a lanyt,nehogy azt hidd hogy nem szolnak akkor minden jo,csak eppenseggel nem akartak megbantani,de nagyon undorito.


clyde

2010. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
milyen az a szoros mell?
2010. ápr. 17. 13:36
 20/23 anonim ***** válasza:
volt mar jopar ismerosom aki siman beszolhatott volna h fujj maar milyen undorito h szoros a hasad..es nem tettek! es igen, szerintem se a legesztetikusabb a szoros has....de ha ilyen vagyok mit csinaljak? ha leszedem csak surubb lesz es fekete...
2010. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!