Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kell a lányoknak?

Figyelt kérdés
Ha normálisan kezdem el az ismerkedést, sosem lesz belőle semmi, ha bunkó, egoista módjára, oda, meg vissza vannak értem.

2016. júl. 16. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Nálam az volt mindig, hogy amikor a csaj nem jött be(de tényleg, zsigerből nem) és flegma, lekezelő, paraszt voltam, hogy ne is akarjon közeledni, akkor mindig azonnal és nagyon kellettem, szóval épp az ellenkezőjét értem el, mint amit akartam.

Ez akkor lett vicces, mikor egy lány nem nagyon jött be(mert épp alakult volna ki vele párhuzamosan egy másik és abban hittem inkább), de láthatóan egyre inkább érdeklődött, keresett, majd mikor a másik project hirtelen befuccsolt és elkezdtem volna minden figyelmemet erre a lányra irányítani, azonnal eldobott, mint valami taknyos zsepit.


Nem tudom, hogy a női érzelmi logika követ-e valamiféle szabályt, de remélem, hogy igen.

2016. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez is attól függ, hogy kinél. Nálam csak is a normális jöhet szóba!
2016. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Hol szedtek olyanokat ossze,akiknek az kell,hogy bunkozzanak vele?:D

kapasbol igy kozeledne valaki felem,mehetne a francba. Nem hogy meg utana teperjek.

2016. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Normális legyen, de mellette magabiztos is. A bunkó, egoista nem egyenlő azzal, hogy tisztában van az értékeivel. Legyen udvarias, nyissa is az ajtót, az ilyen apróságok fontosak. kezeljen nőként. Ne legyen szerény, csendes, indítson el új témákat, stb.


23N

2016. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Volt ma egy lány, az elején ugyanazt mondta, mint ti, hogy ő nem bukik erre... fél óra múlva már be is volt fűzve.
2016. júl. 16. 16:04
 6/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Volt 1 lány anno a ZP-ből, 1 másik a fősikoláról, 3 ilyen az NL-caferól és aki váratlanul pattintott le, az ntom honnan volt, pedig próbáltam visszaemlékezni.

2016. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4, es vagyok. Akkor tisztázd a bunkóság fogalmát.


Nekem az ha hangosan kiabál, beszólogat, csúnyán beszél, illetleneket kérdez, olyan a stílusa, a telefont nyomja randi közben végig, stb. Nincs tisztába az etikettel (pl. éttermben)

2016. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7-es

Amiket mondasz, azt a legrosszabb esetben sem követem el.

Ilyen alapon én egy imádni való angyalsrác lehetek...

Amiket a 4-es commentben leírtál, azokat minden randimnál alapból megtettem, ha érdekelt a lány.


A bunkó stílus, amikor nem érdekelt, már amennyire visszaemlékszem, talán a provokatív kérdésekben, a kicsit sem finomkodó stílusban, a nyíltan csak megfektetésre megyek-viselkedésben csúcsosodott ki.

Amikor csend lett, nem vállaltam fel, hogy az nekem kínos csend vagy az én kötelességem megtörni, hanem törje meg ő, vagy aki akarja, engem nem zavar.

Bátran nekiálltam enni és alkoholizálni is.

Sőt, felvállaltam a teljesen antifeminista nézeteimet.

2016. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, én igyekszem kedves lenni.

Alapjában véve elég bunkó vagyok, nagyon könnyen megbántom az embereket.

Ha kedves vagyok, kapok vissza kedvességet, de semmi mást.

Amikor nem igyekszem, vagy elfogyott már a hétre a türelmem, akkor elég kegyetlenül megmondom amit gondolok.

Aztán ragaszkodást és vonzalmat vált ki, a sértettség mellett a nőkből.

Nem mindnél van így, de a többségnél igen.

2016. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A lányok ilyenek. :)

Majd egyszer kipróbálom én is. :)

2016. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!