Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud egy kapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy kapcsolati problémára jót válaszolni/tanácsolni egy olyan, akinek még nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

Néha olvasom felhasználóneveket és látom egy kérdésnél írja "26 vagyok de még nem volt barátnőm, sőt randizni sem voltam". Másik kérdéshez ugyan ez az ember írja: "tudod a kapcsolatoknál fontos a bizalom, de igazából szerintem dobd ki mert jobbat érdemelsz". Most komolyan egy olyan tanácsol szakítást akinek még kapcsolata sem volt??? Miért??? Miért akar rosszat másnak és nem megoldást???

(Arról nem beszélek mikor a felnőtt párkapcsolatokba beszökik pár 13-14 éves és 20-30 közti embereket oktatnak ki.)


2016. júl. 16. 20:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja valaki, hogy a párkapcsolatban fontos a bizalom, neked ebből az jön le, hogy rosszat akar másoknak? Hát te irtó hülye vagy, hallod! Neked aztán tényleg kéne jó sok tanács, hogy rendbe rakják az agyadat! :D


Amúgy meg nem kell ahhoz párkapcsolatban lenni, hogy valaki meg tudjon ítélni egy helyzetet, hogy az mégis mennyire élhető. Például ide jön panaszkondi egy nő, hogy veri a férje, akkor nyugodtan tanácsolhatja azt bárki, hogy hagyja ott a férjét, nem kell hozzá párkapcsolati tapasztalat... csak józan paraszti ész kell ehhez!

2016. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!