Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most feküdnénk le először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most feküdnénk le először a barátommal, de pont megjött. Hogy mondjam el neki, hogy még várnunk kell, hogy ne gondolja kifogásnak? 19\L

Figyelt kérdés
Nemrég vagyunk együtt a barátommal. Már egy hete tervezgetjük, hogy vasarnap végre Nála alszom, ő nagyon várja, es én is, mindketten úgy érezzük, hogy meg fog történni a dolog. Csak az a gond, hogy nekem ma megjött, es igy nem tudom hogy mondjam meg neki, hogy talan megsem most lenne ideális a dolog. Annyira bosszant a dolog. Es felek, hogy azt fogja hinni, hogy csak kifogás, vagy csak nem szeretnem megtenni (még szűz vagyok). Higy mondjam el neki, hogy ne érezze kifogásnak? Mindketten annyira vártuk..
2016. ápr. 29. 22:43
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
35%

Mondd meg neki, hogy megjött. Ha kinyal, esetleg, akkor lehet szex XDDDDD

26/F

Bocsi, nem lehetett kihagyni.

2016. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
hát, szerintem ha megmondod, és leellenőrzi a nunid, akkor látni fogja
2016. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Normális pasas nem gondolja, hogy kifogás. Vagy ha annak is gondolja, felfogja, hogy esetleg azért mondod, mert nem akarod, meggondoltad magad, elbizonytalanodtál és - mivel normális pasas - felfogja. Nekem az előző kapcsolatom ugyanígy kezdődött. Nem terveztem, hogy nála alszok, de ott aludtam, aztán közölnöm kellett a szomorú hírt. Azt mondta ok hiszti nélkül. Ennyi.

Ha annyira tényleg kifogásnak gondolja, akkor áztasd át a lepedőjét, akkor hátha elhiszi. De ezt csak akkor, ha tényleg bunkón viselkedik :D

2016. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha ennyire egyszerű dolgot nem hisz el neked, akkor szakíts most. Csak problémáid lesznek belőle.
2016. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Mondd neki az igazat. Amugy se vagytok regota egyutt, szuzkent nyugodtan varj meg egy kicsit. Csak egyre jobb lesz utana.
2016. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Úgy hogy ne haragudjon, de most épp nem alkalmas női gondok miatt, és majd jelzed, ha már rendben vagy.
2016. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes, hogy én tudom, mikor fog a barátnőmnek megjönni, egy éve élünk együtt... te meg hány éve menstruálsz már?


Szóval, ha ez meglepetés neked....

2016. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Ki jött meg a postás?
2016. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
En 18 voltam amikor elvesztettem es mi is kituztuk a nagy napot hogy majd szerdan vegre megtesszuk,megjott a mensim,kerdezte h engem Ez zavar e,mondtam h nem,ot sem,szoval igy mensi alatt vesztettem el a szuzessegem es szuper volt:-)))
2016. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Te nem tudtad,hogy most fog megjönni??


Intézd úgy,hogy a barátodnak nagy élvezetben legyen része és akkor ki fogja bírni a következő hétvégéig.:)

2016. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!