Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok, ti elmennétek inni 4-5 fiúval, úgy hogy csak te vagy egyedül lány?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 18:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem mi a gond ezzel. Ha leinni megy valaki magát, akkor mindegy kivel teszi, de meginni egy vacsora mellett pár pohár bort vagy pezsgőt az teljesen hétköznapi. Mindegy az illető neme akivel teszi.


Én elmegyek jól érezni magam.

2016. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Ha leinni megy magát, mindegy, hogy kivel teszi" - nem, egyáltalán nem nem mindegy.


És ez a téma nehogy már bevállalóság vagy jófejség kérdése legyen.


Eleget láttam az alkoholtól gátlástalanná vált embereket, arról nem beszélve, hogy a nő is elveszítheti az önkontrollt, főleg ha nem gyakran iszik, nincs hozzászokva.


Számomra érthetetlen, hogy egy normális nő miért akarná kiszolgáltatott helyzetbe hozni magát.

2016. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Talán azért mert normális nő tudja hol a határ. ha nekem fiú barátaim vannak, mert velük érzem magam, engem senki ne korlátozzon abban ha elmegyek a barátaimmal. Ha mással akarok szexelni akkor mással fogok ital nélkül is. ha meg nem akarok akkor nem fogok akkor sem ha iszom. kellene afenének olyan pasi aki megszabja mit csinálhatok.
2016. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól függ, milyen fiúk. Ha tudom legalább egyről, hogy akar tőlem valamit, akkor a páromra való tekintettel nem mennék el. De ha csak barátok, akkor igen.

Illetve attól is függ, az uram hogy áll hozzá. Ha látom, hogy nagyon kényelmetlen lenne neki, akkor nem.

Van különbség a "pasim nem engedi" meg a "páromnak rosszul esne, ezért nem teszem" között.

2016. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!