Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek barátnőmet más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek barátnőmet más ragyogtatja helyettem?

Figyelt kérdés

A barátnőm kiutazott USA-ba dolgozni egyetemistaként egy táborba. 4 éve alkotunk egy párt, és nagyon el akart menni. így úgy véltem hogy menjen nyugodtan. Már több mint egy hónapja kint van. Nagyon jól érzi magát és közben jobban keres mint én.

A fő probléma azzal van, hogy nagyon jóban lett egy sráccal a táborból. Vele van szinte mindig mert csak ők ketten lettek előléptetve, így kicsit jobb melójuk van mint a többségnek. A srác nem magyar. Kezdek féltékeny lenni, mert nincs olyan hét h a srác ne posztolna közös képet a párommal amin olyanok mintha egy pár lennének. Alatta lévő kommentekben is olyanok mintha egy párnak szólnának nem pedig egy barátnak. Múltkor skypoltam párommal és megjelent a srác is, és "darling"-nak hívta. Engem ez nagyon felidegesített. Barátnőm szeret ez biztos. S tény, hogy mindig nagyon rugalmasan kezelte a fiúbarátokat. Ez engem eddig nem zavart mert én is ottvoltam. de tény, hogy ilyen kiegyensúlyozottnak sosem láttam és ez mind a srác miatt van. Ő egy barát számára, de mégis ő ragyogtatja az én páromat. S ez számomra kudarc élmény, hogy nekem sosem sikerült. Olyan boldog a képeken és gyönyörű.

Barátaim mind azt hiszik h lecserélt engem arra a srácra.. s én hiába mentegetőzök

Szerintetek mit tegyek? Nem akarom elveszíteni



2016. júl. 18. 14:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Skypoltam a párommal és váratlan megjelent a srác is. Ha már egyszer ott volt akkor váltottam vele pár szót.


Augusztus utolsó hetében jön haza

2016. júl. 19. 18:13
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
Ha megbízol egy nőben, az már rég rossz.
2016. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó a hozzáállásod, ha így tudnék féltékeny lenni, mint te, nagyon boldog lennék.

A barátnőd helyében pedig még inkább beléd szeretnék, ha látom, hogy nem féltékenykedsz, hanem még váltasz is barátságosan pár szót az új ismerősömmel, örülsz az örömömnek, és persze vársz haza. Az én barátom hasonló, ezért tudom, hogy ez így hat.

Amúgy mennyi időre ment el?


24N

2016. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
#12-es ez jól megnevettetett :D van benne igazság ;)
2016. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
egész nyárra
2016. aug. 3. 22:34
 16/18 anonim válasza:
Végül mi lett, megcsalt?
2018. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
már szakítottunk
2018. jún. 27. 15:04
 18/18 Noren1989 ***** válasza:
No, de megcsalt amerikàba, vagy màs miatt mentetek szét?
2018. jún. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!