Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mentsem meg a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a barátnőmet? Félek hogy a halálba kergeti magát

Figyelt kérdés

Nagyon nehez es borzaszto a helyzet, de lenyegeben az en hibam. Hosszu lesz, de nagyon ketsegbe vagyok esve. 19 eves fiu vagyok, a legjobb lany baratomrol szol ez az egesz, 18 eves. Nagyjabol ket honapja kimentunk egyutt Becsbe (ott nottem fel), csak ugy, varost nezni, stb. Ott pedig talalkoztunk egy regi haverommal, aki ott el. Ezerszer es meg millioszor elmondtam a lanynak, hogy eszebe ne jusson a haverom, mert egy gyoker, mert lattam rajta, hogy tetszik neki. Ugy tunt, hogy megertette. Ezutan, 6 het mulva feljott Pestre a haverom, azt nem mondta, hogy miert, de itt volt. Tok veletlenul tudtam meg, valszeg ha rajtuk mulik, nem mondjak el, lefekudtek, amig kint voltunk (errol sem tudtam, pedig egyebkent a lany mindent megoszt velem), a haverom ugy gondolta, az boven eleg, ha idoben kiveszi, nyilvan nem jott neki ossze, terhes lett a lany. O hivta haza a haveromat. Kozoltek, hogy el fogjak vetetni, mert ugyse tudjak felnevelni. (azt azert hozzatennem, hogy a haverom 25 eves, stabil megelhetessel, stb.) es egyebkent sincsenek egyutt. Ellenzem az egesz abortusz dolgot, probaltam a lanyt minden erommel ravenni, hogy ne, anyam orvos, o is probalkozott, de hajthatatlan volt. Volt kaparason, es itt buktam el az egeszet, mert megsajnaltam, felajanlottam, hogy koltozzon oda hozzank, amig rendbejon lelkileg. (csak az anyja van neki, vele sem a legjobb a viszonya) Oda is jott vegul, viszont valami bekattant neki ez az egesz alatt, es egy ember maradt neki a foldon, a haverom, aki persze jatszotta a "hosszerelmest", "veled leszek vegig szamithatsz ram", a lenyeg hogy kitalalta a lany, hogy a haverom nelkul sehova. Elvesztettem az iranyitast a dolog felett, anyam belement, hogy jojjenek mindketten. Felidegesitett, mar az is, hogy neznem kellett oket, teljesen beburkoloztak. Kb. 5 nap utan arra keltem, hogy teljes nyugalommal kefelnek. Felhuztam az agyam, es nem csak azon hogy a lany az egeszsegevel jatszik, kidobtam oket otthonrol. Most ott tartunk, hogy az az utolso infom, hogy a haverom kivitte Becsbe a lanyt, de amugy semmi, egyik sem reagal semmi uzenetre, azt sem tudom, elnek-e meg.

Gyulolom magam es buntudatom van, mert tudom, hogy ha nem viszem ki akkor, nem talalkozik a haverommal, es nincs ez az egesz, de emellett borzalmasan aggodom. Evek ota a legjobb baratom ez a lany, olni tudnek erte, es kikeszit, hogy tudom, kb. az eletevel jatszik. Meg akarom oldani ezt a dolgot, de nemtudom mit tegyek, tanacstalan vagyok, az osszeomlas szelen allok. Tanacs, velemeny, barmit elfogadok..


2016. júl. 1. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, majd mikor kell valami, eszebe fogsz jutni ennek a buta p*csanak. Fillert nem ernek az ilye hulye, halatlan "emberek".
2016. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem érdemlik, hogy emészd magad miattuk.

Felelőtlen idióták. Mint láthatod őket nem viselte meg az abortusz annyira mint téged.

Inkább szakítsd meg a kapcsolatot velük, mert még lesz egy pár felelőtlen döntésük, ami csak téged fog idegesíteni, őket nem.

2016. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hú de hosszú volt...na hát szerintem ne okold magadat, mert nem tehetsz róla, hogy pont ott volt és összejöttek. Szerintem így is rengeteget tettél értük, jóval többet, mint más tette volna szerintem és az már az ő hibájuk, hogy ezt utólag semmibe veszik, csak mert kiraktad őket. A helyedben én is ezt tettem volna, amúgy se volt egészséges magadhoz venni két embert, te meg ott feszengesz harmadikként. Nem hiszem hogy aggódnod kéne a lányért ezek után, valószínűleg jól elvannak. Remélem tanultál az esetből, inkább keress egy igazi barátnőt és ne lány barátnőt.
2016. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kozos dontesuk aligha, en nem tudom, a haverom mit akar tole, olyanokat tudok elkepzelni, hogy megvarja, amig kedvere kefelheti, aztan kidobja. O ilyen, es ettol feltem a baratnomet, mert o egyszeruen csak kibszott naiv.
2016. júl. 1. 21:03
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
De egyébként te nem vagy szerelmes véletlen a lányba, és azért aggódsz érte ennyire? Ha ilyen hülye volt, akkor megérdemli, már bocsi. :/
2016. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lányt sajnálom, hogy ilyen buta de ezen te nem tudsz változtatni. Bűntudatod ne legyen, szerintem így is többet tettél mint amit a lány "érdemelt" volna. Majd egyszer csak rájön, hogy hülyeséget csinál és rohanni fog hozzád.
2016. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd? Nem annak nevezném. Lehet hogy naív, buta, de hogy téged sem tart tiszteletben az is biztos. Az ilyenért nem kár. Jobban jársz te is ha elfelejted, mert csak te érzel bármit, a lány magasról tesz rád. Felejtsd el és keress olyat aki értékel. Ne aggódj, ha majd kell valami úgy is megkeres, na akkor kell tököt növeszteni és elküldeni melegebb éghajlatra.
2016. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt a lányt örökre, de tényleg. Az egész életed tönkre fogja tenni a viselkedésével, még ha ez a helyzet meg is oldódna valahogy. Láttam már hasonlót, ezt a lányt kizárólag az ösztönei vezérlik, ezért csakis a haverodhoz hasonló férfi tudja beindítani szexuálisan. Mindig ilyen ember mellett fog kikötni ez miatt.
2016. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Ez a lány egy hálátlan p*csa, nem hogy tiszteletben tartaná a házadat, még ott kefél a szerelmével.

Ne is sajnáld egy percig se, az ilyenek megérdemlik amit majd az élettől kapnak.

Téged jobban érintett az ő vetélése, úgy látom...


Hagyd, hadd maradjon azzal a pasival, majd amikor koppan és ki lesz dobva, próbál visszamászni a lábtörlő alatt hozzád.

Ne engedd neki! Szard le őt, ahogy ő is leszar téged!

Az ilyen nem igaz barát!

2016. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szergej55 ***** válasza:
NEM vagy hibás.
2016. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!