Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előny az egy párkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny az egy párkapcsolatban, ha fiúként képes vagyok akármilyen házimunkát elvégezni?

Figyelt kérdés

Már fiatalabb korom óta rendszeresen segítettem a szülőknek, mostanra pedig, hogy kollégista vagyok, az összes házimunkát én magam végzem. Nem dicsekvésképp, csak tudom, hogy a korombeli fiúkra (20) ez annyira nagyon nem jellemző.


Lányok/Nők, szerintetek előny az, ha egy férfi házias?


2016. júl. 19. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az az előny, ha meg is tartod ezt a jó szokásodat a házasság után is.
2016. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos előny (én is az vagyok, de én jóval idősebb és éltem egyedül felnőttként, tehát nem kunszt részemről), de ne ezzel csajozz :-D Ez általában már egy együtt élős kapcsolat során derül ki a lányok számára. Legalább is elég szar csajozós duma, hogy "szeretek mosogatni, meg porszívózni" ...
2016. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogy csajoznék ezzel, csak kérdeztem, hogy a lányok szeretik-e, ha egy fiú házias :D
2016. júl. 19. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Képes vagy? Ezt hogy a rákba érted? Van 2 kezed meg 2 lábad? Mert a házimunka elvégzéséhez kb ez a képesség kell, amivel mindenki rendelkezik
2016. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem előny, ez a alap. Már miért lenne dicsőség, hogy egy egyedül élő ember ellátja saját magát? Az lenne morbid ha nem tenné.
2016. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szuper képesség, mindenki megtudja csinálni és az értelmes igényesebb emberek meg is csinálják.
2016. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel itt az egyenjogúság és a nemek összekeveredésének a kora, gyakorlatilag mindenkinek mindent lehet és kell csinálnia. Aztán meg jön a nagy csodálkozás, hogy a férfiak elnőiesednek, a nők meg elférfiasodnak.
2016. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!