Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi megalázást és földbedön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi megalázást és földbedöngölést ér egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Leendő anyósom, egy gerinctelen féreg! Olyannyira, hogy nem az én szemembe meri megmondani a dolgokat hanem csak a pároméba (tehát hátam mögött kibeszél teljesen szemembe meg mosolyog). Párom megpróbál mindent annak érdekében, hogy az indulataimat kordába tudja tartani. Nagyon megesketett, ne mondjam az anyjának, hogy elmeséli a dolgokat nekem (mármint miket mond rám mint például: semmirekellő holott dolgozok, nem iparkodó holott kettő diplomám van és nem életre való mert nincs autóm). Én komolyan azon gondolkodom, hogy kiprovokálok egy vitát vele és szembesítem a dolgokkal mert tovább így nem mehet. De ezzel elveszítem a párom, de így meg olyan mint ha "belém lehetne rúgni és leköpni amikor csak akar mert nyámnyila vagyok"
2016. júl. 19. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ne már!!!! Mi az,h megkér,h tartsd magadban. Neki kéne kiállnia érted és leugatnia az anyját. Egy igazi töketlen,én el se tudnám ezt képzelni. Semennyi megaláztatás nem fér bele. Mond meg a férjednek,h tegyen rendet és álljon ki mellett vagy te fogsz neki esni az anyjának.
2016. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a menyasszonyom miatt nem szólhatok, mert akkor azt mondta " bármit elmondok az anyjának akkor köztünk vége van"
2016. júl. 19. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:

A férjed hogy reagál ezekre, amiket neki mond rólad az anyósod?


Egyébként fenti kérdésre adott válasz hiányában egyenlőre nekem csak egy kérdésem van. Mit törődsz vele, hogy mit mond?

Ha nem kedvel, szíve joga. Maximum nem találkoztok, és a férjed egyedül megy látogatni és kész. (én legalábbis így állnék hozzá, ha tudomásom lenne róla, hogy anyósom nem kedvel, de nem tudok róla hogy utálna. Ha igen, jól titkolja:). Csak mert rokonok lettetek, még nem kötelessége kedvelni, elfogadni, elviselni stb.. ha nem akar.

2016. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem értem a válaszod
2016. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4: A kérdezőnek nem férje van, hanem menyasszonya. Aki képtelen kiállni érte, sőt, kerek-perec kijelentette, hogy ha ő kiáll magáért, akkor otthagyja.

Én azt mondom, a kérdező járna jobban, ha otthagyná. Konkrétan ő szítja a tüzet azzal, hogy minden becsmérlő megjegyzést továbbad és még ennek tetejében elvárja, hogy a vőlegénye húzza be fülét-farkát és hallgassa a sértéseket.

Én páros lábbal rúgnám ki. Húzzon vissza az anyjához, ha valami nem tetszik.

2016. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 már értem. Nekem is ez a véleményem, takarodjon a búsba az ilyen nő
2016. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok. Màr értem. Ha a pàrod nem àll ki melletted csak tűri hogy az anyja rosszakat mondjon rólad, ràadàsul még téged akar elhagyni ha kiderül hogy eljàrt neked a szàja miket mond a pàrod anyja, akkor inkàbb ne vàrd meg, míg tènyleg az anyósod lesz. Ne vedd el a csajt.

A koràbbi hozzàszólásomat az előtt írtam hogy láttam volna, ki a kérdező a sztoriban.

2016. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!