Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek majd neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek majd neki? (NAGYON HOSSZÚ! )

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki 2 évvel idősebb nálam, találkoztunk már párszor, és nagyon megtetszett, szerintem én is neki, különben nem találkozna velem, főleg, hogy végig kettesben vagyunk. Akármikor hívom, mindig akar találkozni, és én vagyok az egyetlen fiú akivel szokott "randizni". Hogyan tudnék neki udvarolni? A humorom az jó, nem vágok a szavába, illedelmes vagyok vele, finoman bókolok neki, mindig figyelek rá, és haza kísérem. Eddig csak ölelés meg puszi volt, de szeretnék tovább lépni vele, de nem tudom hogyan, és, hogy ő akar-e. Mindketten ugyan olyan stílusúak vagyunk (bakancs, fekete cuccok, zenekarok pólók). Rengeteg dologban hasonlítunk.

Egy gond van, hogy jövő nyáron kimegy külföldre dolgozni, mert addigra már 18 lesz. Szeretnék vele mielőbb járni, de nem tudom, hogyan közeledjek felé, hogy ne vegye tolakodásnak, mert a nagyon nyomulós fiúkat nem szereti. Tehát, mit csináljak, hogy meghódítsam? Segítsetek, mert ez nagyon fontos számomra.

Ui: Ha kimegy külföldre, akkor majd-ha összejön-szakítsak vele, vagy legyen távkapcsolat?

Köszi előre is?



2016. júl. 19. 23:41
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ha randizik veled akkor mi a gond? Kezdj el sűrűbben hozzáérni, simogasd, puszilgasd. Ha nem akarja akkor meg fogja mondani. Nem kell túlbonyolítani. Minden ami ösztönből jön.


Én nem folytatnám ha kimegy külföldre, de ezt majd akkor döntsd el, ha látod, hogy mennyire erős a kapcsolatotok.

2016. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ő is randinak érzi-e, vagy valami. Szerintem a simi még korai, nem akarom, hogy elküldjön a pi**ába. :(
2016. júl. 20. 00:27
 3/12 anonim válasza:

Te tudod, hogy mit akarsz tűzet vagy hideg vizet.


A tűzért kockáztatni kell. :)

2016. júl. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez igaz, viszont sosem alakul ki olyan szituáció, hogy megsimizzem, vagy bármi.

Ha sétálunk, akkor próbálok minél közelebb kerülni hozzá, láthatóan nem zavarja, mert akkor arrébb menne. Általában padon szoktunk beszélgetni, első rendes találkozásnál/randinál egész a pad végén ült, meg én is, ma pedig kb. 25-30 centi volt köztünk, szembe egymással ültünk. Ezért szerintem furcsa lenne, ha úgy random felpattannék, és megpuszilnám. :D

2016. júl. 20. 00:45
 5/12 anonim válasza:
Én a helyedben elvinném valahova szórakozni. Lehet ez pl. kocsmasport, én imádom biliárdozni vinni a csajokat, aztán kajáltok, piáltok. Elmentek részegen sétálgatni, leültök és magától fog jönni a dolog.
2016. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg hátulról a vállára tenni a farkad
2016. júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5-ös, nagyon szívesen elvinném valahova, de nagyon elővigyázatos, múltkor is kérdeztem, hogy akar-e inni valamit, de mondta, hogy maradjak, pedig a bolt ott volt kb. 100 méterre. Meg nem akarja, hogy rá költsek... Múltkor vittem hideg sört, mert ku*va meleg volt, ő nem akart inni, ezért ráhagytam, de azért kiraktam elénk a sört. Meg nem az a fajta lány, aki szereti a tömeget. :S A másik dolog, hogy nem tudok billiárdozni, és messze is van ahhoz képest, hogy hol találkozunk.

#6-os, köszi, majd kipróbálom :D

2016. júl. 20. 12:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, és mindketten időhöz vagyunk kötve, 10-re kell haza érnünk, nekem a házától kb 25 perc a sajátomig, és este nem igazán kellemes bebaszva haza bicajozni, főleg a nagyúton. :D Meg a környéken eléggé sok a cigány, ezért felejtős a bebaszás.
2016. júl. 20. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézzetek filmet otthon.Főzzetek valamit.Vigyél neki virágot,tuti értékelni fogja.De egyébként én megkérdezném kerek-perec hogy állunk.Szurkolok nektek,de szerintem a távkapcsolatos témán bőven ráérsz majd akkor gondolkodni,amikor "dönteni kell".
2016. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9-es, gondoltam már arra, hogy megkérdezzem, de valahogy nem visz rá a lélek, mert besülés lenne a vége. :S

Ami a filmezést illeti, nem hiszem, hogy egyhamar átfog hívni, mert az egyik exe több, mint 9 hónapig udvarolt neki, fűzte, mire beadta a derekát, és elkezdtek járni. De ki tudja mi lesz, tegnap este, mikor kísértem haza, azt mondta, hogy nem biztos, hogy megismerem az anyukáját (nemsokára megy ki külföldre), erre bumm, tegnap kint várta az anyja. :D Amúgy köszi. :)

2016. júl. 20. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!