Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyan lányt találni még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan lányt találni még aki szeret gondoskodni a párjáról?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 11:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a fajta dolgok, amiket felsoroltál, nálam alapnak számítanak (férjem is ilyen típus), inkább figyelmességnek nevezném, mint törődésnek. mindenesetre ezek a gesutusok sem folyamatosak, de heti szinten 1-2x előfordul valami apróság. Bezsélgetni, érdeklődni egymás napjáról minden nap szoktunk, de természetesen nem mindennap főzök kedvenc kajákat vagy veszek valami olyat a boltból, amiről tudom, hogy szereti.
2016. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Sunshinedoll ***** válasza:
54%
Milyen értelemben? Ilyen elkényeztetett, életképtelen sz-rzsák, és anyja helyt anyja vagyok, vagy kölcsönös szeretet és tisztelet és gondoskodás?
2016. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
# 12 Le van írva drága, csak olvass vissza az egyes oldalon.
2016. júl. 20. 12:54
 14/20 anonim válasza:
Én ilyen vagyok a párommal, de ha a napjáról kérdezem azt mondja semmilyen és hogy hagyjam békén nem akar beszélni. Kedveskedek neki de általában észre sem veszi, nem köszöni meg. Ha ilyen tapasztalatok érik az embert utána már lehet, hogy alább hagy a lelkesedése. 20/N
2016. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, de mivel nem vagyok külsőre olyan, aki bejön a férfiaknak, nagyon sokáig soha senki sem hívott randira. Most van barátom, akit imádok meglepni apróságokkal és gondoskodni róla :) Persze csak úgy, hogy a privát szférába ne másszak bele.
2016. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%

#4: " hogy úgy ennék egy jégkrémet és ő mire hazaérnék a munkából, meg ő is, hazafele mondjuk venne."


Mondjuk hazafelé a munkából útba ejted a boltot és veszel magadnak. Felénk így működik, nem a másikra várunk egy egy ilyen kis üggyel amit maga elvégezhet az ember. De lehet neked nem volt még kapcsolatod...

2016. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok, persze. Egy jó kapcsolatban ez működhet, ha két ilyen ember akad össze. Nálunk is van ilyen, no egy héten kb. 1X van erre időm gyerekek és munka mellett, de mindig is volt ilyen, de ez oda-vissza pl. a vásárlással. a főzés az mindig az enyém volt. Mikor még csak jártunk, akkor is működött. Ez normális elvárás szerintem, ha te is ugyan úgy beladsz apait, anyait.
2016. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom Te hogy vagy ezzel, de nálam mindegyik alap dolognak számít egy kapcsolatban. Nem is tudnék nélkülük létezni.
2016. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

# 18


Hát igen, én nekem is alap lenne csak eddig nagyon nem kaptam ilyesmiket.

2016. júl. 20. 16:24
 20/20 A kérdező kommentje:

# 16


Látszik, hogy érzelmileg analfabéta vagy.

2016. júl. 20. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!