Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ki hogy nyilatkozik a volt párjáról?

Figyelt kérdés
Nekem az a meglátásom, hogy túlnyomórészt negatívan teszik ezt. Mit gondoltok erről ? szerintetek zavaró lenne ha valaki undorítóan nyilatkozik a volt párjáról pl ismerkedésnél ? Igazából sok dolgot lehetne itt boncolgatni, de szerintetek hányan vannak annyira korrektek, hogy úgy mesélik el a dolgokat ahogy voltak és nem sározzák a másikat ? Szerintem nagyon kevesen, ti mit gondoltok ?
2016. ápr. 10. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hányan vannak, de nekem pofám nem lenne olyat mondani, ami nem igaz.

Nem azt mondom, hogy nincs olyan, akiről rossz véleménnyel lennék... de ennek oka van. De ha valakivel normálisan véget ért, nem fogom a háta mögött sarazni.

2016. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 90-ben született F.. ***** válasza:

Leginkább semennyire nem beszélek a korábbi kapcsolataimról. Ami történt megtörtént, viszont ha valaki rákérdez, illetve muszáj felhozni, mert úgy teljes a történet, akkor csakis az igazat mondom róluk. Lehet ez csúnya, de lehet jó is.


Nem szándékozom lejáratni őket soha semmilyen körülmények között, mert ezzel magamat is lejáratnám, hisz ki járt velük? Én.

2016. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Velem olyat tett egy majdnem volt barátnőm amit egy férfinak sem kívánok.
2016. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem még nincs volt párom de ha lesz akkor biztos nem fogom pocskondiázni. olyan fajta vagyok, hogy akit valamikor szerettem azt nem tudom elfelejteni se megutálni ezt régi barátoknál tapasztaltam. volt olyan ember aki régen a mindenem volt és később nagyon bántott, sok sérelmet okozott de sosem gondolok rá negatívan, inkább csak hiányzik és ha vissza akarna térni az életembe, bármikor megtehetné (de inkább az ellenkezőjét tette :/) szóval nálam a szeretet nem tűnik el csak átalakul
2016. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha megcsalna téged a jövőbeli párod, akkor lehet nem mesélnél róla rózsaszín történeteket
2016. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én eleve nem beszélek a volt páromról ismerkedésnél. volt már hogy rákérdezett akivel ismerkedtem, és lezártam azzal, hogy az a múlt és ha majd szeretnék valamit belőle megosztani, akkor megteszem.
2016. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 van párom és sosem csalna meg mert van benne gerinc :) de ha megtenné se utálnám meg mert rengeteg jót hozott az életembe
2016. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem férjem előtt jelentéktelen kapcsolataim voltak,még neki egy komoly ami 3 évig tartott.Nem beszél róla otrombán,csak annyit mondott hogy nem illettek egymáshoz ami főképp akkor derült ki mikor összeköltöztek.
2016. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kapcsolatok általában negatív dolgok miatt érnek véget.

Nem szoktam valótlan dolgokat mondani róla, csak ami tényleg úgy is volt. Azt mindenki előtt elismerem, hogy alapvetően ő jó ember, a barátai és a családja mindig mindenben számíthat rá. Viszont amiket velem kapcsolatban megengedett magának, illetve amik a hátam mögött történtek, azokkal nem dicsekedhetne. És undorító dolgokról nehéz szépen beszélni.

2016. ápr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sokat elmond az, hogy ki hogy áll a volt párjához és hogy beszél róla. Nekem a jelenlegi párom soha nem mondana egy rossz szót sem egyik volt barátnőjéről sem, mert tiszteli őket annyira, hogy ne vadidegeneknek (nekem) pocskondiázza őket. Nekem nagyon szimpatikus volt az elején, hogy egyértelmű volt, hogy lezárta a volt kapcsolatát, és a csaj nem is volt túl tisztességes vele, de nem mondott rá rossz szavakat.

A tapasztalatom szerint a férfiak közül egyébként (de valószínűleg a nők esetében is így van), aki őrültnek vagy elmebajosnak titulálja a volt nőit, az a férfi az esetek többségében valószínűleg bántalmazó, manipuláló viselkedést tanúsított az akkori párja iránt, és mikor a nő végül bedobta a törölközőt, ő nekiállt hisztizni, hogy mert a nő hirtelen csak úgy otthagyta, mert idegbeteg. Az ilyenektől jobb távol tartani magad. Ha valaki csak rosszat mond a legtöbb exéről, ott nem az exekkel van baj.

Én igyekszem nem bántani a volt pasijaimat, bár van köztük 1-2, aki sajnos nem olyannak bizonyult, mint azt szerettem volna, de úgy igazából csak egy olyan van, akiről a mai napig semmi jót sem tudok mondani, de az még mostanában is zaklat néha :D

2016. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!