Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád? Van 3srác az egyikkel már jártam a másik2vel nem! Normális válaszokat ha kérhetnék! 17éves vagyok! Irjatok már okot hogy miért nem választanád őket vagy hogy miért!

Figyelt kérdés

az egyik: Legyen mondjuk B!

22éves Dolgozik, mindenhéten bulizik azokban folyton iszik,amúgy dohányzik szeret csajozni tudomásom szerint!

Vele nem jártam, nagyon kedves!Félek amúgy hogy én is csak egy leszek a sok csaj között!


a másik mondjuk legyen R!

22éves Vele voltam együtt több évig!Dolgozik,ritkán jár bulizni olykor olykor iszik és elszív 1-2 cigit!Ő is szeret csajozgatni,csetelni!

Kedves, mindent megadott nekem!Sok vita volt a kapcsolatban kisebb hazudozások miatt!


A harmadik legyen V:

18éves lesz,tanul nem szeret buliba járni nem cigizik nem iszik!Normális felfogása van!Kedves de szűz!Személyesen nem ismerem!


2010. ápr. 16. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azzal járnék, amelyikbe szerelmes lennék.
2010. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyikbe se vagyok szerelmes!Mondjuk szeretem a volt páromat!
2010. ápr. 16. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:

a B vel szuperul erezned magad,de lehet megcsal,az R el peddig a leirasodbol is latszik hogy meg mindig kedveled,a V peddig szerintem fiatal es lehet hogy egy par honap utan elhagy,nincsen keszen egy hosszabb kapcsolatra.


clyde

2010. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3, mert karos szenvedelyektol mentes(ami nekem nagyon fontos egy kapcsolatban) es normalis felfogasa van
2010. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egyikbe sem lennék szerelmes, akkor értelemszerűen egyikkel sem járnék, mert minek?
2010. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ennek a V-nek add már meg az msn címét :D

szivesen beszélnék vele néhány dologról :D

2010. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, te csak ne pasizz még! Majd ha megtanulod, hogy nem kell a kijelentő mondatok végére felkiáltó jelet tenni, akkor esetleg már lehet annyi önbizalmad, de addig visszafoghatnád magad.
2010. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dugasd meg magad mind a 3 mal aztan amelyik a legjobb azzal! De seggbe is engedd nekik, meghogy az arcodra elvezhessenek! Ezekutan tudni fogod melyik kell majd!
2010. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!