Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tolerálható ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálható ha valaki menekül a konfliktus elől egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 20:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
Ez nem random csak ez fog következni! De ez van. A te bajod. Akkor maradj csöndben és ne beszélj a pároddal a bajodról
2016. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:

Ez fog következni? Tényleg?


Akkor légszíves a lottószámokat is írd már meg privátban.

2016. júl. 20. 20:55
 23/67 anonim ***** válasza:
Miért privátban? Had tudja meg mindenki! 8 23 57 69 84 tessék. Joker is kell?
2016. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, ha nem kommunikálsz a pároddal, ami a párkapcsolat egyik legfontosabb alapköve, akkor nincs is párkapcsolat, te észlény! Miért nem tudod ezt felfogni?
2016. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:

"Kérdező, ha nem kommunikálsz a pároddal, ami a párkapcsolat egyik legfontosabb alapköve, akkor nincs is párkapcsolat, te észlény! Miért nem tudod ezt felfogni?"


Senki nem mondott ilyet, hogy ne kommunikálnék vele. Ezt már megint csak te találtad ki. Az észlény meg te vagy.

2016. júl. 20. 20:58
 26/67 anonim ***** válasza:
55%
Még a végén kiderül hogy barátság extrákkal az egész :D
2016. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
Részemrôl semennyire - minden kapcsolatban adódnak konfliktusok, és ha nem számíthatok arra, hogy a párommal ezeket értelmesen tudjuk kezelni, akkor én olyan kapcsolatból eleve nem kérek.
2016. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:

#26


Szerintem hagyjuk az egészet, úgyis akkora az egója a kérdezőnek, hogy mindig csak neki van igaza szerinte, kiv egy-kétszer mikor hajlandó volt igazat adni nekünk.


Mi már megtettük a magunkét, innentől kezdve vagy megfogadja, amit írtunk vagy nem. Ez már nem ránk tartozik. Majd a hibáiból tanul. Vagy nem.

2016. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

# 28


Szerintem is, okoskodjatok inkább máshol.

2016. júl. 20. 21:03
 30/67 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én szvsz azt tudom mondani neked, hogy tolerálható egy bizonyos szintig, de egy idő után, ha nem állsz ki a véleményed mellett, vagy nincs véleményed, akkor ez idegesítővé, unalmassá teheti a kapcsolatot.

Próbálj meg néha "veszekedni", mert ha nem teszed a párod érezheti azt, hogy nem is fontos neked a kapcsolat, mivel nem ellenkezel, nem nyilvánítasz véleményt, se semmit.

Ez olyan lehet számára, mintha lesz*rnád a kapcsolatot.

Én tényleg azt tudom javasolni, hogy picit legyél "merészebb, szókimondóbb", ő is értékelni fogja, hidd el. :)

2016. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!