Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tolerálható ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálható ha valaki menekül a konfliktus elől egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 20:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
56%
Csalódtam benned kérdező, mert most idehívtad egy haverod, hogy kapj némi igazat. Ejnye
2016. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
Abszolút jól látod 51-es!
2016. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

# 55


Mert a sok agyatlan hülyeség miatt nem amit idepöfögtetek?

2016. júl. 20. 22:16
 54/67 anonim ***** válasza:
Válaszolva a kérdésedre kedves kérdező! Igen én normálisnak tartom magam. És nem csak saját véleményem szerint vagyok az hanem mások szerint is. Engem nem zavar milyen embernek tartasz. Nem tud érdekelni :) de elobb azt mondtad nem pazarlod ránk az időt, akkor miért teszed?
2016. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
64%
neked még agyad sincs, ami képes lenne feldolgozni azt a temérdek információt, amivel jobbá szerettük volna tenni a sivár életedet :D
2016. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
Nekem ettől nem lesz rosszabb, mondtam nem hat meg.. a mérhetetlen rosszindulatotok. Aki meg itt valamit nem fogott fel azok ti vagyok kedveskéim, nem tudom kik találtak ki ide képzelgéseket, random történeteket, meg ökörségeket.
2016. júl. 20. 22:21
 57/67 anonim ***** válasza:
Itt senki sem rossz indulatú kérdező csak be kell lásd hogy az élet nem abból áll hogy mindig neked van igazad
2016. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:

# 60


Senki nem mondta, hogy mindig nekem lenne igazam.


Itt arról van szó, hogy rögtön kitaláltatok hülyeségeket, mintha valami szabályszerű lenne. Azóta megállás nélkül lökitek a baromságot.

2016. júl. 20. 22:24
 59/67 A kérdező kommentje:
Én értelmesen írtam le, miként és hogy kerülöm a konfliktust. De sajnos részetekről még szinte egy normális gondolatot nem olvastam ami nem alaptalan általánosító hülyeség lenne, így nem tudok mit kezdeni ezzel amit itt műveltek.
2016. júl. 20. 22:27
 60/67 anonim ***** válasza:
Én semmi baromságot nem érzek részemről a dologban :) de kérdezzük meg az itt levő közösség véleményét
2016. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!