Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tolerálható ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálható ha valaki menekül a konfliktus elől egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 20:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kötekedés gyanánt de először tanulj meg normálisan kommunikálni emberekkel aztán akarj párkapcsolatot. Mert beszűkült látáskörű vagy már ne is haragudj! Minek tettél fel egy kérdést ha arogáns személyiségednek hála nem fogadod el a dolgokat? Legyen igazad neked kedves okos kérdező aztán ha véget ér a csodálatos kapcsolatod akkor edd meg amit főztél!
2016. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:

# 31


Erre a hülyeségre inkább nem is reagálok.


Max annyit, hogy normálisak kommunikálok azokkal akik fent tudnak tartani egy szintet.. nem csak köpködik a random hülyeséget vagy amit épp kitaláltak. Esetetekben ez a szint nincs meg, úgyhogy meg is untam.

2016. júl. 20. 21:13
 33/67 anonim ***** válasza:
Még a végén megsajnállak, hogy meguntad! Na és hol a párod? Már elhagyott hogy megmondta neki a frankót? Egyébként nem az én és a másik válaszoló hozzászólásait untad meg hanem a saját magad hülyeségét.
2016. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 Paris Jaden válasza:
Hát az, aki menekül az jó nagy gyökér lehet....
2016. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:

# 33


Nincs párom, pusztán feltettem egy kérdés.

Egy szóval nem írtam, hogy lenne.


szóval nem kombináltok mi ?

2016. júl. 20. 21:19
 36/67 anonim ***** válasza:

Attól, mert te valamit h..lyeségnek gondolsz, attól még nem biztos, hogy az úgy is van.


Sokan a pszichológiát is h..lyeségnek és butaságnak gondolják, miközben az mozgatja az egész életet. A nyitott látásmóddal rendelkező emberek ezt tudják, a beszűkültek meg mindent, ami ellenkezik a saját nézőpontjukkal leh..lyéznek.


Erről csak ennyit. Légy boldog, remélem megoldódik a problémád és képes vagy a változásra.

2016. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:

A lepontozgatás meg iszonyat gyerekes. :D

Látszik hogy ezen a szinten vagy még csak. :D

2016. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le, nem venném arra a fáradtságot.
2016. júl. 20. 21:28
 39/67 anonim ***** válasza:
Nem mi? :) mondjuk nekem nem oszt nem szoroz :) tessék csak nyugodtan de az jusson eszedbe hogy többen hasonló véleményt mondtak így elgondolkodnék a helyedben azon hogy kiben van a hiba
2016. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

Attól, hogy többen hasonló véleményen vannak még nem lesz igaz. Szép kis érvelés hiba.


Istenbe is sokan hisznek de attól még nem fog létezni.

2016. júl. 20. 21:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!