Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Akinél minimum Johnny Deppnek kell kinézned, hogy esélyed legyen. Aki azt mondja, hogy egy rakás Johnny Depp kinézetű srác van, akivel lehet esélye összejönni, mert kockahas kell neki, izmos karok, extra helyes arc stb., miközben a lány külleme is hagy némi kivetnivalót maga után. Nem valami izmos, korához képest lógosabbak a mellei, az arca sem extrém. Átlagos lány, akit elmondása szerint kielégíteni sem tudott a pasija soha. Elváráshegyei jogosak?



Hát nem szép az élet gyerekek? Az a durva, hogy csomó helyen ezt látom, és kezd tele lenni a f-aszom az ilyen nőkkel. :)


2016. júl. 20. 22:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ilyenkor el kell játszani vele, hogy "Áhh, nem bánom. Amúgy sem érdekelsz, mert nem nézel ki úgy, mint Jennifer Lopez.".
2016. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Én mitől lennék megkeseredett? Egyik legvidámabb ember vagyok ezen a fórumon is. Mindegy, nem ez a lényeg. Hanem, hogy egy hús vér nő, facen mondta, hogy nem jövök be neki, mert szerinte vékony vagyok, miközben 190 magas vagyok és közel 100 kg, olyan mnstrum ember, de szerinte ez vékony. :D
2016. júl. 20. 23:06
 13/31 A kérdező kommentje:
Igazából én elfogadom azt, ha nem jövök be valakinek, csak csalódtam ebben a nőben kicsit, mert értelmesnek találtam korábban. Nem tudom, kezdek kitérni a hitemből, hogy mi lesz így, ha mindenki olyan hamar ítélkezik mások felett egy fotó, élőkép, akármi alapján? Az egyiknek túl sok vagy, a másiknak vékony, Isten se tudja, kinek mi a jó. De az durva, hogy emberek milyen álomvilágban élnek, főleg a nők.
2016. júl. 20. 23:16
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy fogalma sincs, hogy néz ki jelenleg Johnny Depp :D
2016. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, mit foglalkozol vele? Amennyi büdös tapló igyekezte már lehúzni az életben az önbecsülésem, régen eláshattam volna magam.
2016. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
5%
sajnos ilyen a mai "nők" 99% a még a sz@ros cipőmet se törölném belé
2016. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nem török össze, de nem tudom, mit higyjek. Csak fura, hogy olyan ember támaszt extra elvárásokat, aki egy frusztrált nőszemély.
2016. júl. 20. 23:25
 18/31 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pont ezért frusztrált.
2016. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
Az a baj, hogy a mai nők/lányok többségének a külső a fontos, nem a belső értékek. Ne foglalkozz vele. :) Olyan férfit úgy sem fog találni mint Johnny, szóval egyedül marad ha nem ad lejjebb az "igényeiből".
2016. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
#19: köszi. Mondtam is neki, mindegy milyen a személyisége, verhet is, akármi, meg is csalhat, csak az a lényeg, hogy Johnny Depp féle legyen igaz? :D Itt már elröhögtem magam, hogy lehetek ilyen peches, hogy ver az Isten...:D
2016. júl. 20. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!