Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Akinél minimum Johnny Deppnek kell kinézned, hogy esélyed legyen. Aki azt mondja, hogy egy rakás Johnny Depp kinézetű srác van, akivel lehet esélye összejönni, mert kockahas kell neki, izmos karok, extra helyes arc stb., miközben a lány külleme is hagy némi kivetnivalót maga után. Nem valami izmos, korához képest lógosabbak a mellei, az arca sem extrém. Átlagos lány, akit elmondása szerint kielégíteni sem tudott a pasija soha. Elváráshegyei jogosak?



Hát nem szép az élet gyerekek? Az a durva, hogy csomó helyen ezt látom, és kezd tele lenni a f-aszom az ilyen nőkkel. :)


2016. júl. 20. 22:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen nem érdekelnénk egymást; nem lenne véleményem.
2016. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Természetes szelekció, legalább egyedül marad és nem szaporodik. Bár megvan a veszélye, hogy a hülyesége miatt amikor elkezd ketyegni a biológiai órája már csak valami gané jut neki, és azzal lesz kénytelen :\ Rizikós.
2016. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ajj, de jókat írtok! :) Egyszerűen megmondta kerek-perec, hogy a volt pasija semmit nem értett a szexhez, soha sem elégült ki tőle, kb. stopperra dugtak egy pózban. Komolyan mondta. Akkor mire fel ezek az elvárások...
2016. júl. 20. 23:46
 24/31 anonim válasza:
Missed Chance ;) Szánalmas az ilyen "nő". Gondolom nagyon érdekelhetett téged a gondja :D
2016. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Leszarta a helyzetemet, de ezen nem lepődöm meg, joga van hozzá. :D Csak fura, érteeeeeeeeed? Hol élünk? :D
2016. júl. 20. 23:51
 26/31 anonim válasza:
"A világ megérett a pusztulásra" :D Értem persze :D
2016. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

mindenkinek vannak igényei...

ha akar várjon egy ilyen pasira...az ilyenekből lesznek a macskás nénik :D


23F

2016. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Engem a kérdező hozzáállása taszít, azért mert a "nyilvánosságot" választotta a burkolt lejáratás eszközéül.


A csaj ide jár, és tul.képp neki szánta ezt a kérdést/kritikát is.

Az ilyenfajta megnyilvánulások pedig a kérdező jelleméről árul el sokat.


Egyébként nem értem a problémádat. Miért érdekel téged valaki aki álomvilágban él? Sokan élnek abban, és itt nem csak külsőségekre gondolok. Még ha azonos az elképzeléseik egymásra is találhatnak. De ha megszívja, akkor is egyedül ő baja, nem a tiéd.

2016. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A mostani Johnny Depp puffadt arcú, enyhén elhízott, kissé lecsúszott és olyan mintha kezdene bekattani. Furcsa ízlése van, de az még furcsább, hogy ilyen konkrét elvárása van. A szerelem nem így működik. Meglátod, megszereted és mindegy előtte milyen ideáljaid voltak, az újabb úgy is felülírja.



Missed Chance: A sértett hiúságod helyett, inkább jobb helyeken keresgélj vagy élőben. Ez a kiírás csak azt bizonyítja, hogy csúnyán beletaposott a lelkivilágodba. Önbizalom, önismeret és akkor érzelmileg is stabilabb lennél, egy ilyen után meg jót röhögnél és keresnél tovább.

2016. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
A két utolsónak. Egyáltalán nem volt célom senki lejáratása, mert akkor nevet is írtam volna mellé. Egyszerűen meg akartam érteni azt, hogyan lehetséges az, hogy tök jól elkommunikálsz valakivel, ráadásul kifejti, hogy nem keres kifejezetten most kapcsolatot, de szívesen beszélget, ismerkedik attól még, aztán amikor képet cseréltek, elkezd látványosan és bunkó módon fikázni, amiért nem vagy az, amilyennek ő megálmodott. Az emberségnek is van határa. Ráadásul egyáltalán nincs miért szégyenkeznem, mert nem vagyok ronda, elhízott, igénytelen ember. Nekem sem jött be tökéletesen a külleme, de attól még nem kezdtem el bunkón oltogatni paraszt beszólásokkal. Vajon ez kinek esne jól? Az pedig kicsit súlyos következtetés, hogy egy itteni kérdésből, vagy emberek válaszaiból te személyiségbeli vonásokat hozol le, mert ennek a weboldalnak köze sincs a való élethez.
2016. júl. 21. 16:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!