Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mennyire igénylite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire igénylitek a "lelkizést" a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Milyen rendszereséggel és a párotokon kívül van más ember az életetekben akikkel mélyebb témákról kommunikáltok?
2016. júl. 20. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Igényelném, de az nekik túl sok lenne (félőrült vagyok), így inkább nem. Marad a bezárkózás.
2016. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megmondani milyen rendszerességgel de én nagyon is igénylem a lelkizést és azt, hogy megnyílhassak előtte, és elfogadjon.


Kevés ilyen ember van, akivel én képes vagyok mélyebb témákról beszélni félek is az ilyenről beszélni.

2016. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben az a baj ezzel az egész lelkizéssel, hogy sokan úgy reagálják le az ilyet, hogy lehúz a másik és nincs szükségük ilyen emberre. Sajnos találkoztam már ilyennel, pedig nem húztam le, nem is fordultam hozzá ha rossz kedvem volt. Direkt pont ezért kerültem az ilyet mert féltem, hogy ez lenne belőle, és ez is lett. Sajnos ez előre nem tudható ki mennyire igényli, kevés ember van aki tényleg, és tudja is kezelni..


Én személy szerint ha elmondom a problémáim a páromnak akkor nem sajnálatot vagy mentegetőzést szeretnék vele elérni vagy ezzel takarózni, pusztán szeretném ha tudná rólam ezeket a dolgokat is amik a rosszak, mert ha nem tudom elmondani a páromnak azokat a dolgokat amik nyomasztanak az már régen rossz. Amit én szeretnék lelkizés kapcsán a másiktól az együttérzés és az, hogy meghallgasson vagy ha úgy adódik megvigasztaljon, de ezzel csak az a baj, hogy eddigi életem során bőven elég rá egy kéz, hogy meg tudjam számolni az ilyen embereket.


Sajnos a lelkizéshez hozzátartozik nálam, hogy érzékeny vagyok amit szintén nagyon kevesen tudnak elviselni, vagy kezdeni vele valamit, pedig világ életembe nem vágytam túl sok mindenre, csak egy olyan társra akivel sikerül közös jövőt alakítani aki elfogad és mellettem van és támogat. Mert merőben sokkal könnyebb elviselni bármit ha van melletted egy biztos pont aki szeret. Nagyon sokat tud segíteni az ilyen. Pusztán már az leírhatatlanul jó, hogy van kihez fordulni, van aki számára fontos vagy, van akit át tudsz ölelni ha szomorú vagy. Ez persze kölcsönös is lenne, ezzel szerintem a legtöbb ember számára elérhető lenne a boldogság érzése, de ez sajnos nagyon kevés esetben adódik meg.


#2e-s válaszoló voltam.

2016. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Imádom és igénylem is, hogy felfedjük belső világunkat maradéktalanul egymás előtt. Ha nem tudnánk teljesen őszintén beszélgetni, semmi értelme nem lenne a kapcsolatnak.
2016. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a párkapcsolat egyik alapja. Mással már nem igazán beszélem meg, de azért valamennyire szoktam, igaz, nem olyan mélyen, mint az esetleges barátnőmmel (aki most nincs).


24

2016. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne barátnőm akkor igényelném
2016. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon, alap dolog.
2016. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A legböszmébb Feri ***** válasza:

Ma eléggé magam alatt voltam, mert kiesett a Fradi az albán cigók ellen, tizenegyesekkel.

Szóval ja, igénylem.

2016. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én egyből mindig mindent elmondok a barátnőmnek, ha van valami. az hogy ez milyen rendszerességgel van nem tudom. általában amúgy is látja rajtam és megkérdezi hogy mi történt.
2016. júl. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon fontos, hogy megtudjam vele osztani amit érzek, amit gondolok...

ha épp van olyan dolog amit szeretnék megbeszélni, akkor jó lenne ha meghallgatna...

legjobb barátom és az anyja akivel tudok beszélni bármi mély témáról...

illetve apám lenne, de vele inkább más hangulatban tudok beszélni, nem annyira érzelmi oldal, inkább csak "elméleti"...


23F

2016. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!